INjoy Beauty complex

Стерилізація в INjoy Beauty Complex

INjoy BC
Наш комплекс дуже серйозно відносится до питання стерилізації. Ми несемо відповідальність за ваше здоров'я та безпеку, тому стерилізацію проводимо у чотири етапи, які повністю відповідають діючиму наказу МОЗ від 11.08.2014 № 552 «Про затвердження Державних санітарних норм та правил "Дезінфекція, передстерилізаційне очищення та стерилізація медичних виробів в закладах охорони здоров'я»
INjoy BC
INjoy BC
ЕТАП 1 ДЕЗИНФЕКЦІЯ
Дезінфекція – це умертвіння патогенних мікроорганізмів та вірусів (бактерії, найпростіші віруси, гриби), яке здійснюється шляхом замочування інструменту, одразу після його використання, у дезінфікуючому засобі Вернедор (0.25%). Час експозиції – 30 хв.
Розчин Вернедор є стерелізаційним, але в нашому салоні проводиться також і термаобробока. На контейнері з дезинфікуючим засобом завжди вказується дата розведення розчину та кінцевий термін придатності.
INjoy BC
ЕТАП 2 ПЕРЕДСТЕРИЛІЗАЦІЙНА ОБРОБКА
Передстерилізаційна обробка – це механічне очищення наявних забруднень з поверхні інструмента, яке здійснюється під проточною водою. Після предстерелізаційної обробки інструменти сушаться, пакуються у одноразові спеціальні пакети, після запаковки пакет запаюється.
INjoy BC
ЕТАП 3 СТЕРИЛІЗАЦІЯ
Далі йде процес стерилізації в паровому автоклаві для медичних інструментів.
Принцип роботи парового автоклава базується на високій проникаючій здатності тепла (і знищення патогенних мікроорганізмів і спор) разом з використанням насиченої водяної пари під тиском.
Стерилізація водяною парою відбувається при 1,1 - 2 атмосферах всередині робочої камери.
Запакований інструмент поміщається в автоклав і стерилізується протягом 60 хв (з урахуанням набування тиску та нагріву в камері) при температурі 134 градусів.
INjoy BC
ЕТАП 4 ПОСТСТЕРИЛІЗАЦІЙНЕ ЗБЕРІГАННЯ
Після термообробки на запаяному пакеті змінюється колір індикатора (за цим індикатором можна впевнитись, що інструмент пройшов усі етапи стерилізації). Збереження інструментів проводиться в окремо відведеному для цього місці в УФ-шафі.
В роботі використовуються одноразові пилки та бафи.
ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ