top of page

ЕСТЕТИЧНА КОСМЕТОЛОГІЯ

Естетично-косметологічні процедури, які надають лікарі нашого комплексу

Чистка обличчя

Чистка обличчя Holy Land

1500 грн

Чистка обличчя на основі космецевтичних препаратів ізраїльської фірми Holy Land - це один з найбезпечніших і ефективних методів з доступних сьогодні.
Програма очищення складається індивідуально, з огляду на стан шкіри і її особливості. Ефект процедури - пори скорочуються, знімається запалення, поверхня шкіри і колір обличчя вирівнюються.
Рекомендований курс: для сухої шкіри – 1 раз на 3-6 місяців, для комбінованої шкіри – 1 раз на місяць, для жирної шкіри – 1 раз на 5 тижнів.
Країна виробник: Ізраїль

Атравматична чистка обличчя Holy Land

1500 грн

Атравматична чистка обличчя - це процедура очищення шкіри від ороговілого верхнього шару за допомогою спеціальних препаратів Holy Land на основі фруктових кислот. Це самий м'який і дбайливий варіант очищення, який дозволяє очистити шкіру без болю і травмуючої дії. Курс підбирається індивідуально, від 1 разу кожні 3 тижні до 1 разу кожні 3 місяці.

Чистка обличчя Methode Brigitte Kettner

1500 грн

Жирний блиск або нерівності відіграють визначальну роль у формуванні зовнішнього вигляду обличчя. На ділянках жирної шкіри, як правило, є комедони та недоліки. Зазвичай вони проявляються у вигляді розширених пор і надмірним жирним блиском. При "проблемній шкірі" може спостерігатися посилення вироблення шкірного сала у всій області обличчя, тоді як комбінована шкіра має тенденцію до жирності в так званій Т-зоні і є нормальною або сухою в області щік. Чим складніша ситуація на шкірі, тим більш важливим є глибокий догляд за шкірою, який цілісно впливає на метаболізм ній.
Чистка обличчя на косметиці Methode Brigitte Kettner- є основним етапом лікування проблемної, жирної шкіри. Видаляє надлишки шкірного сала та жиру, очищає закупорені пори та вугрі. Разом з оптимальним домашнім доглядом, це ідеальна лікування та профілактика прищів, вона також допомагає боротися з поточними недоліками та регулювати надпродукцію шкірного сала.
Рекомендовано для жирної та комбінованої шкіри, а також шкіри схильної до висипань.
Країна виробник: Німеччина

"Skin Sensations" Luxury

2000 грн

Комплексна процедура по догляду за шкірою обличчя, яка насичує шкіру всіма необхідними елементами (вода, мінерали, вітаміни і т.д.) Як правило, всі ці елементи присутні в здоровій шкірі, але з різних причин їх може бути недостатньо. Це призводить до порушення балансу шкіри (зневоднення, недолік життєздатності, еластичності і тонусу і т.д.). Порушення цього балансу призводить до прискорення процесу старіння шкіри. Завдяки глибокому впровадженню активних речовин (вітамінів А, С, Е і комплексу мінералів), цей догляд по своїй ефективності можна порівняти з інвазивними процедурами, проведеними в клініках пластичної хірургії.

"Інтенсивна з Q-10" Vitalazing

1800 грн

Професійний догляд інтенсивного живлення з вмістом двох основних біоенергетичних інгредієнтів: CREATINE і COENZIMA Q10, які забезпечують шкіру енергією, необхідною для її пробудження і відновлення. Це прекрасне поєднання компонентів, результатом дії якого є глибоке оновлення шкіри. Це природні речовини, що володіють природними енергетичними і антиоксидантними властивостями.
Засіб унісекс для будь-якого типу шкіри, віку і пори року. Інтенсивна живильна дія догляду робить його особливо рекомендованим для сухої шкіри з ознаками старіння, а також для шкіри, яка потребує відновлення. Для досягнення більш швидких і тривалих результатів рекомендується використовувати підтримуючі засоби для щоденного догляду.
Ми рекомендуємо комбінувати догляд в салоні 1 раз на тиждень протягом 2 місяців разом з 3 засобами домашнього догляду для досягнення вражаючих результатів.

"Омолодження з Q-10" Rescue

2200 грн

Лабораторія Casmara представляє Q10 rescue - революційну омолоджуючу колекцію преміум-класу, яка насичує шкіру енергією, відновлює, балансує та забезпечує інтенсивне живлення.
Унікальна формула на основі Smart Q10 GPS технології, косметичних радіочастот, прогормонів та ß-ендорфінів, які в синергії з іншими активними інгредієнтами забезпечують вражаючий результат вже після першого використання!
Лінія розроблена для дуже зрілої шкіри 60+, а також для зрілої шкіри 45+ з ознаками старіння, при втраті енергії, при зневодненні і дисбалансі шкіри.
Лінія представлена професійним монодозним доглядом "Q10 Rescue" та кремом для домашнього догляду "Інтенсивно живильним Q10 Rescue".
Q10 rescue - абсолютне відновлення для самої вибагливої шкіри!

"Регенерин" Renovating

1950 грн

Догляд спеціально розроблений для шкіри після 30 років, при першій появі мімічних зморшок. Рекомендований для сухої, тонкої шкіри. Також рекомендується при пігментації. Ідеальний для шкіри, якій необхідне відновлення.

"Infinity"

2300 грн

INFINITY - це революційна косметична концепція з цілісним підходом, яка комплексно бореться зі старінням і досягає вражаючих результатів.
Підходить для будь-якого типу шкіри, в тому числі делікатної, чутливої та пошкодженої шкіри. Створена спеціально для зрілої шкіри, яка потребує інтенсивного омолоджуючого догляду, для боротьби з втратою пружності, глибокими зморшками і яскраво вираженими мімічними зморшками. Формула унісекс. Для будь-якого часу року.
Уповільнює процес старіння і помітно зменшує ознаки старіння шкіри. Виконує 3 ключові дії, які уповільнюють старіння: відновлює пошкоджені клітини, підвищує рівень їх енергії і зміцнює їх захисний бар'єр.
Ми рекомендуємо комбінувати догляд в салоні 1 раз на тиждень протягом 2 місяців разом з засобами домашнього догляду, щоб максимально використовувати першорядні корисні властивості для досягнення вражаючих результатів.

"Age Defense"

2300 грн

AgeDefense це ексклюзивний досконалий 360 ° Антивіковий догляд з про & пребіотик технологією. Даний догляд піклується про вашу шкіру зсередини і зовні, завдяки впливу інноваційних натуральних активних інгредієнтів з потужним антивіковим ефектом, який уповільнює, запобігає і коригує ознаки старіння шкіри, зберігаючи її молодою і здоровою.

"Чистий кисень" Purifying

1950 грн

Ексклюзивний професійний догляд очищуючий, кісненасичующої дії на основі високої технології COSMETIC DRON і ЧИСТОГО КИСНЮ. Революційний догляд, очищає шкіру на всіх рівнях. На поверхневому рівні відбувається видалення забруднень і спрощення вилучення комедонів. Усередині відбувається видалення токсинів з клітин, що продовжує їхнє життя і сприяє їх роботі на повну силу. Формула даного догляду забезпечує шкіру чистим киснем, таким чином покращуючи процес клітинного дихання, в результаті чого шкіра обличчя набуває здорове сяйва.
Підходить для всіх типів шкіри, включаючи чутливу, схильну до алергічних реакцій, подразнену шкіру. Для глибокого очищення шкіри обличчя і поліпшення ефекту подальшого щоденного косметичного догляду. Формула унісекс. Підходить для застосування в будь-який час року.
Щоб домогтися оптимальних результатів, ми рекомендуємо застосовувати його 1 раз на тиждень протягом 4-8 тижнів. По завершенню першого етапу процедур, можна перейти до підтримки результатів 1 раз на місяць.

"Годжи" Antioxidant

1950 грн

Професійний догляд, який має сильну антиоксидантну дію через великий вміст екстракту плода Годжі тибетського походження (Lycium Barbarum - вирощений екологічним способом, сертифікований ECOCERT). Завдяки новим високим технологіям, ці активні інгредієнти дають все найнеобхідніше для шкіри.
Засіб унісекс для будь-якого типу шкіри, віку і пори року. Допомагає запобігти ознакам старіння і покращує природний захист шкіри. Помітно покращує зовнішній вигляд і здоров'я шкіри. Використовується стільки раз, скільки це необхідно в будь-який час року. Для досягнення більш швидких і тривалих результатів рекомендується використовувати підтримуючі засоби для щоденного догляду.
Щоб домогтися оптимальних результатів за допомогою догляду Годжі, ми рекомендуємо застосовувати його 1 раз на тиждень протягом 4-8 тижнів. Після завершення першого етапу процедур, можна перейти до підтримки результатів 1 раз на місяць.

 "Shine Stop"

1800 грн

Догляд призначений для комбінованої, жирної шкіри і шкіри з акне. Особливо він призначений для виборчого догляду за шкірою, що знаходиться в мало естетичному стані через надлишок сальної секреції: потовщена шкіра, розширені пори, чорні точки, кератоз, зайвий блиск.

"Advanced Nacar"

2300 грн

Комплексний інноваційний догляд Advanced Nacar - це професійний відбілюючий, освітлюючий догляд з антивіковою дією, який видаляє і запобігає появі пігментних плям, робить більш рівним і сяючим тон обличчя і бореться з усіма ознаками старіння завдяки активним інгредієнтам нового покоління.
Догляд розроблений для шкіри з гіперпігментацією, нерівним тьмяним тоном і для шкіри, яка потребує інтенсивного освітлення і омолодження. Підходить для всіх типів шкіри.

ДОГЛЯДОВІ ПРОЦЕДУРИ METHODE BRIGITTE KETTNER (Німеччина)

MBK

Доглядова процедура Mini Lifting

1350 грн

Процедура Mini Lifting – ідеальний антивіковий догляд від німецької компаніїї MBK.
Завдяки їй відбувається корекція овалу обличчя, вирівнюються дрібні зморшки. Mini Lifting комплексно зволожує і наповнює шкіру та активізує обмінні процеси. Рекомендовано для лікування та профілактики раннього птозу обличчя.
Підходить для будь-якого типу обличчя, віком від 25 років, при дрібнозморшкуватому та комбінованому типі старіння

Доглядова процедура "Вихідного дня"

1200 грн

Сірий тон шкіри, висипання, які з'явилися не вчасно, а сама шкіра стала сухою і тьмяною? Завтра важливий захід і потрібно виглядати не на 100, а на 200 відсотків?
Тоді Процедура "Вихідного дня" від німецького бренду МВК - те, що Вам потрібно.
Буквально за одну годину шкіра стане зволоженою, гладенькою та сяяти свіжістю.
Складається з 8 етапів:
- очищення;
- глибоке очищення;
- активація шкіри;
- догляд за шкірою навколо очей:
- сироваика;
- масаж або акупресура;
- інтенсивний догляд;
- завершальний догляд.

пілінг

Пілінг фруктовими кислотами

975 грн

Пілінг ефективно видаляє зовнішні шари потовщеної або пошкодженої шкіри, покращуючи текстуру і тон. Робить її помітно більш гладкою і здоровою.
Рекомендований курс: 1 раз на 7-10 днів, від 4 процедур.

Пептидний пілінг

1135 грн

Ця процедура для відновлення шкіри має подвійну дію. При попаданні на шкіру урсолова кислота видаляє зовнішні шари шкіри, а пептидний комплекс відновлює шкіру і стимулює синтез колагену. Покращує регенірацію шкіри, шліфує і розгладжує текстуру. Зменшує почервоніння і стягнутість.
Рекомендований курс: 1 раз на 10-14 днів, від 4 процедури.

Саліциловий пілінг

855 грн

Дана процедура відноситься до хімічних пілінгів широкого спектра дії, яка використовується і в лікувальних цілях, і в якості додаткового догляду за шкірою. Головним компонентом тут виступає саліцилова кислота - загальновизнаний антисептичний та себорегулюючий засіб. Вступаючи в контакт з епідермісом, вона «розчиняє» ороговілі клітини, вирівнює шкірний рельєф і знищує бактерії, які провокують появу акне.
Рекомендований курс: 1 раз на 10-14 днів, 4 процедури. Для проблемної шкіри 6-8 процедур (індивідуально).

Пілінг "Інтенсивне відновлення"

1030 грн

Пілінг допомагає омолодити шкіру, відлущуючи старі, пошкоджені сонцем поверхневі клітини. Стимулює оновлення шкіри і вироблення колаген, зводячи до мінімуму пігментацію.

Пілінг PRX-T33

лице 1820 грн
лице+шия+декольте 3240 грн

Пілінг PRX - T33 PRX-T33 пілінг (італійська косметична компанія WIQOmed) - це нова методика омолодження шкіри без уколів і тривалого періоду реабілітації. Засіб для серединного очищення шкіри обличчя, завдяки унікальній формулі миттєво проникає в глибокі шари дерми, запускаючи активний процес регенерації, при цьому абсолютно не ушкоджує верхній шар шкірного покриву.
Рекомендований курс 4-5 процедур.

Освітлюючий пілінг IO PRC

лице 1550 грн
лице+шия+декольте 2550 грн

Всесезонні пілінг IO PRC PRO RECREATION COMPLEX IO PRC
УСУВАЄ
- Ознаки старіння шкіри
- Розтяжки
- Рубці
- Пігментні плями
- Пост-акне
- Купероз, гіперкупероз
- Фотостаріння шкіри

DMK – бренд космецевтики зі США, якою користуються професійні косметологи та дерматологи у більш ніж 30 країнах світу. DMK, або Данне вважається стандартом якості та еталоном елітного догляду за шкірою.

Комбінована чистка+quick peel+кремова маска

Комбінована чистка +ферментована маска №1

Ферментотерапія

Ферментована маска №2


Ферментована маска №3


Quick peel

Prozyme
 

1800 грн

 

2400 грн

 

2940 грн

 

870 грн

595 грн

1240 грн

 

1465 грн

bottom of page