top of page

АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ

Апаратно-косметологічні процедури, які надають лікарі нашого комплексу

Мікродермабразія

Декольте - 850 грн
Кисті рук - 600 грн
Обличчя - 850 грн

Мікродермабразія - самий безболісний і найбільш делікатний механічний пілінг обличчя. Такий спосіб шліфування шкіри не потребує застосування анестезії і тривалої реабілітації. Метод націлений на те, щоб найбільш м'яко знищити змертвілі клітини. При цьому стимулюється швидке оновлення шкіри новими, молодими, здоровими клітинами. Рекомендований курс підбирається індивідуально, в залежності від типу шкіри та проблематики.

Мікрострумовий ліфтинг

850 грн

Мікроструми (мікрострумова терапія) - одне з останніх відкриттів косметології. Вони дозволяють м`яко і дуже ефективно впливати на функціональну активність клітин шкіри, м`язів, лімфатичних та кровоносних судин.
Це сприяє виведенню застійної рідини, поліпшенню живлення шкіри, формуванню красивого овалу обличчя. Темні кола під очима, "мішки" - прямі покази до мікрострумової терапії. Рекомендується при гострих та хронічних болях, до і після хірургічних операцій, для поліпшення тонусу шкіри, при загоєнні ран, рубцях, акне (вугрі), лікуванні волосся.
Але головне застосування мікрострумів в апаратній косметології - це ліфтинг (підтяжка). Мікроструми (мікрострумова терапія) стимулюють два процеси, що визначають здоров'я і молодість нашої шкіри - клітинний метаболізм і мікроциркуляцію крові, а мікротокова стимуляція додатково відновлює тонус м'язів обличчя. Завдяки цим трьом факторам і досягається ефект ліфтингу.
Рекмендовано проводити 2-3 рази на тиждень від 5 до 10 процедур.

Мікрострумовий лімфодренаж

850 грн

Мікрострумовий лімфодренаж отримав таку назву через використання імпульсного струму, яким впливають на шкіру і лімфатичні вузли організму людини. Апаратна методика ефективна в знятті набряків, застійних явищ, зморшок, пігментних плям і інших природних ознак старіння шкіри. Дана технологія сприяє відновленню стану шкірного покриву, її тонусу, еластичності, кольору. Також сприяє виведенню застійної рідини, поліпшенню живлення шкіри, формуванню красивого овалу обличчя. Темні кола під очима, "мішки" - прямі покази до мікрострумового лімфодренажу.

Електропорація

850 грн

Електропорація — один з методів, що дозволяють призупинити процес старіння шкіри. Це безін'єкційна мезотерапія, в ході якої косметичні та лікарські препарати вводяться в тканини без застосування голки, а під дією електричних імпульсів.
За рахунок впливу струмів відбувається відкриття іонних каналів, через які корисні речовини транспортуються до клітини. Після закінчення процедури вони самостійно закриваються.
Електромагнітні імпульси, які виробляються апаратом допомагають дістати до глибоких шарів шкіри. В результаті якість шкіри значно покращується.
Рекомендовано 1 процедура на тиждень, курсом 6-10 процедур.

bottom of page