INJOY BEAUTY COMPLEX
Ін'єкційна косметологія
Мезотерапія, біоревіталізація
INjoy Beauty Complex - це простір, де Вас завжди чекають і про Вас піклуються. Висока якість послуг, представляється кваліфікованими і талановитими майстрами. Ми цінуємо ваш час і хочемо бути причетні до вашого щастя.
INJOY BEAUTY COMPLEX
ПОПУЛЯРНІ ПРЕПАРАТИ ДЛЯ МЕЗОТЕРАПІЇ ТА БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЇ
Сучасна косметологія на сьогоднішній день навчилась творити дива.
Деякі процедури, за умови, що вони виконувались якісно, здатні не лише повернути молодість та красу жінкам, а й надати оздоровчий ефект зсередини.
Однією з таких «чарівних паличок» є процедури мезотерапії та біоревіталізації.
INjoy BC
Препарати підбираються індивідуально, що допомагає отримати максимальний ефект у кожному окремому випадку. Після огляду лікар - косметолог виділяє основні проблеми та встановлює препарат, який необхідний саме Вам. Такий підхід забезпечує тривалий та стійкий ефект від мезотерапії, який прибирає не лише симптоми проблеми, а й саму проблему.
На цій сторінці ми познайомимо Вас з нашими улюбленцями.
Мезотерапія та біоревіталізація - це ін'єкції, які допомагають позбавитися первинних ознак старіння, налагодити роботу підшкірних залоз, прибрати наслідки акне, покращити ріст волосся та ще багато іншого.
TOP-3 препаратів для мезотерапії та біоревіталізації
Ми працюємо лише з найкращими, і це одні з них:
Rejuran Healer
Це найпопулярніший препарат зі всієї лінійки. Rejuran Healer має потужні омолоджуючі та протизапальні властивості, сприяє загоєнню, регенерації та оновленню шкіри.
Він також відмінно підходить для молодих людей як профілактичний засіб для уповільнення процесів старіння, завдяки Rejuran H ви завжди виглядатимете молодше свого віку.
Rejuran S
Має більш високу в'язкість у порівнянні з іншими препаратами серії. Він стимулює синтез колагену, сприяє загоєнню шрамів, пост-акне, допомагає заповнити вм'ятини на рубцях і розгладжує тканини шкіри.
Rejuran I
Значно зменшує ознаки старіння та естетичні дефекти в області навколо очей. Цей препарат має найменшу в'язкість зі всієї лінійки.
Реджуран під очі ефективно вирішує такі проблеми:
• дрібні зморшки «гусячі лапки»;
• темні кола під очима;
• суха, зневоднена шкіра;
• набряклість.
RRS HA EYES
RRS HA Eyes спеціально розроблений та ефективний для процедур спрямованих на омолодження шкіри навколо очей, зменшення набряків, зморшок та темних кіл під очима. Гіалуронова кислота вирішує проблему гідробалансу, а вітаміни, антиоксиданти та інші компоненти, що входять до складу біоревіталізаційного комплексу, сприяють поліпшенню мікроциркуляції та вирівнюванню кольору шкіри.
• Зменшує припухлості навколо очей
• Зменшує мішки під очима
• Розгладжує шкіру контуру очей
• Покращує еластичність шкіри
• Чинить антиоксидантну дію
• Освітлює
Пілінг+Бустер BIOR5
Ця процедура по праву зайняла своє місце в сердцях наших спеціалістів та клієнтів.
Вона складається з двох частин: перша - ревіталізуючий пілінг Bior5, друга - біоревіталізуючий бустер BIOR5. Ці процедури дають неймовірний ефект, як окремо, так і разом.
Ревіталізуючий пілінг нового покоління BIOR5 вирішує 5 основних завдань у програмах корекції вікових змін шкіри:
• глибоко зволожує
• повертає свіжий сяючий вигляд
• усуває зморшки
• захищає шкіру від зовнішніх агресивних факторів.
• повертає пружність та еластичність

Біоревіталізуючий бустер BIOR 5 надає спрямовану дію: відновлює пошкоджені волокна колагену та еластину, повертає тонус та еластичність, оптимізує життєдіяльність клітин, усуває наслідки оксидативного стресу, відновлює антиоксидантний статус шкіри, зменшує поверхневі та глибокі зморшки, забезпечує виражений ліфтинг-ефект.
Наші спеціалісти
Різніченко Олена
Геннадіївна
Лікар терматолог трихолог, дерматоонколог, косметолог
Стаж 20 років
Різніченко О.Г. спеціалізується на лікуванні:
- вікових проблем шкіри
- шкіри голови (себорейний дерматит, псоріаз, вогнищева алопеція, нейродерміт, грибкове захворювання (мікози), андрогенетична алопеція)
- акне
- та багато іншого
Також лікар є сертифікованим ін'екціоніст
Діагностує новоутворення на шкірі.
INjoy BC
Тимошенко Марія Олегівна
Лікар дерматолог, косметолог
Стаж 6 років
Лікар-дерматовенеролог і сертифікований косметолог-естетист: "Мій пріоритет - ваша чиста і здорова шкіра, і я точно знаю, що потрібно для цього робити. Завдяки індивідуальному комплексному підходу допоможу обрати процедуру, яка підходить саме Вам. Займаюся ботулінотерапіею, усіма видами доглядових та апаратних косметологічних процедур. Ще я зможу відповісти на всі питання з харчування, способу життя, режиму сну і всьому, що стосується вашого здоров'я. Давайте разом змусимо ваше обличчя сяяти здоров'ям і красою!
INjoy BC
Абрамова Ольга Володимирівна
Лікар дерматолог, косметолог
Стаж 20 років
Має досвід в естетичній медицині більше 20 років. Спеціалізується на вирішенні вікових проблем шкіри обличчя та тіла. Багатий досвід та регулярне підвищення кваліфікації, дозволяє вирішити будь-які проблеми з віковими змінами, завдяки індивідуальному підходу до кожного пацієнта.
INjoy BC
Наші послуги
Біоревіталізація / Біореструктуризація*
Rejuran Healer, 2ml
Rejuran нове покоління нуклеотидів. Повертає шкірі молодість шляхом її збагачення нуклеотидами і запуску процесу самовідновлення.
REJURAN H - це найпопулярніший препарат з усієї лінійки. Rejuran Healer володіє потужними омолоджуючим і протизапальним властивостями, сприяє загоєнню, регенерації і оновленню шкіри.
Він також відмінно підходить для молодих людей як профілактичний засіб для уповільнення процесів старіння, завдяки Rejuran H ви завжди будете виглядати молодше свого віку.
Рекомендовано для процедури ін'єкцій всього обличчя з такими проблемами:
- Суха, в`яла шкіра
- Хроно і фотостаріння (обличчя, шия, декольте)
- Пориста шкіра
- Гіперпігментація
- Дерматози
- Алопеція
Області застосування: обличчя, шия, руки.

Вартість процедури:
2 мл - 4765 грн

Rejuran S, 1 мл
Rejuran нове покоління нуклеотидів. Повертає шкірі молодість шляхом її збагачення нуклеотидами і запуску процесу самовідновлення.
Rejuran S призначений для лікування рубців, таких як постакнет , плями постакне, стриї, розтяжки, а також атрофічні, гіпертрофічні, післяопераційні рубці. Цей препарат має найбільшу в'язкість тому довго знаходиться в дермі, виявляючи терапевтичну дію.
Зони введення: проблемні ділянки шкіри, рубці.

Вартість процедури:
1 мл - 2575 грн
Rejuran I, 1ml
Rejuran нове покоління нуклеотидів. Повертає шкірі молодість шляхом її збагачення нуклеотидами і запуску процесу самовідновлення.
Rejuran I відмінно підходить для профілактики і лікування старіння в зоні навколо очей, тонкої пергаментної шкіри, темних кіл навколо очей.
Значно зменшує ознаки старіння і естетичні дефекти в області навколо очей. Цей препарат має найменшу в'язкість зі всієї лінійки.
Реджуран під очі ефективно вирішує такі проблеми:
• дрібні зморшки «гусячі лапки»;
• темні кола під очима;
• суха, зневоднена шкіра.

Вартість процедури:
1 мл - 2575 грн

Aqua Shine
Основні ефекти:
- контроль накопичення гіалуронової кислоти і колагену
- оновлення клітин епідермісу і дерми
- тривала робота в шкірі (1 місяць)
- поєднання миттєвих ефектів і пролонгованого результату
- помірна волюметрія і виражений ліфтинг
- звуження пор і вирівнювання рельєфу шкіри
- поліпшення кольору шкіри і освітлення гіперпігментації
Формула препаратів поєднує в своєму складі інгібітори гіалуронідази і металопротеази зі стимуляторами синтезу гіалуронової кислоти і колагену.
Рекомендований курс: 1 раз в 2-3 тижні, мінімальна кількість процедур 2-4, з регулярністю 1-2 рази на рік.
Країна виробник: Південна Корея

Вартість процедур:
Aqua Shine BTX - 3700 грн
Aqua Shine BR - 2900 грн
Aqua Shine Classic - 2900 грн

TwAc eyes
TwAc eyes - мезотерапевтичний препарат для відновлення і посилення регенерації і репарації шкіри делікатних зон (орбітальної, періоральної, шиї, декольте), з концентрацією ПДРН - 2 мг / мл.
Призначений для зрілої шкіри і для корекції виражених вікових змін, глибоких зморшок різного генезу, стрій, рубців, для проведення інтенсивного курсу біоревіталізації. Основне призначення даного препарату це усунення набряклості, «темних кіл» в області очей.
Вартість процедури:
1 мл - 2420 грн

TwAc 2.0 (Твейс)
TwAc 2.0 призначений для відновлення шкіри при дрібнозморшкуватому типі старіння, для профілактики вікових змін, при фото - і хроностарінні, при частих дієтах , після антибіотиків і гормональної терапії, після вагітності і лактації.
TwAc 2.0 - гель інтрадермального введення з концентрацією ПДРН - 5 мг / мл і ГК 15 мг / мл, ММ - 1500 КДА.
Рекомендований курс: 1 раз на 2 тижні, мінімальна кількість процедур 2-4, з регулярністю 1-2 рази на рік.
Країна виробник: Великобританія

Вартість процедури: 4840 грн
TwAc 3.0 (Твейс)
Вершиною лінійки є препарат TwAc3.0, який завдяки з'єднанню в формулі ПДРН - 10 мг / мл і ГК - 20 мг / мл, ММ - 1800- 2500 кДа, зміцнює дію на дермальний матрикс, відновлює опорну функцію і підтримку опірності тканин. Дані показники дозволяють використовувати даний препарат при різних типах старіння, в тому числі і деформуючому, після абляційних косметологічних процедур, для швидкого відновлення і поповнення функцій клітин і структур дерми.
Країна виробник: Великобританія

Вартість процедури: 5340 грн
Meso-Wharton P199
Meso-Wharton - єдиний препарат для біоревіталізації, який працює на клітинному рівні. Його унікальність зумовлена тим, що у складі містяться високомолекулярна гіалуронова кислота, комплекс амінокислот, нуклеїнові кислоти та вітаміни. Результат від процедури: підвищення щільності і еластичності шкіри; ліфтинг-ефект; розгладження мікрорельєфу шкіри; усунення дрібних зморшок; підвищення рівня гідратації шкіри; покращення контуру овалу обличчя; зниження вираженості гіперпігментації.
Склад препарату: Wharton's Jelly Peptide P199 (sh-oligopeptide-72) - унікальний регуляторний олигопептид; високомолекулярна гіалуронова кислота (3300 кДа, 1,5%); фактори росту: Епідермальний, інсуліноподібний, фактор росту фібробластів основний; регуляторні пептиди: тіоредоксін, мідьомісткі трипептид; Вітаміни (A, групи B, C, E, К); амінокислоти; нуклеїнові кислоти; мікроелементи; коензими.
Рекомендований курс: 1-2 процедури з інтервалом в 14 днів, регулярність - 1 раз на рік.
Країна виробник: США

Вартість процедури: 4520 грн
Meso-Xanthin F199
Meso Xanthin F199 - в'язкий і еластичний стерильний гель для поверхневого ін'єкційного введення для поліпшення стану шкіри і уповільнення процесу старіння. Його основне призначення - це відновлення структури клітини зсередини, що призводить до регенерації тканини.
Позитивний результат після застосування буде видно вже до третього сеансу. До фіналу повного курсу терапія спостерігається повноцінне перетворення шкірного покриву: вирівнюється відтінок, відбувається насичення клітин вологою і поживними компонентами, відбувається розгладження мімічних зморшок і глибоких складок, спостерігається ефект підтяжки лицьового овалу.
До складу F199 входять: Каротиноід фукоксантин (активна речовина); гіалуронова кислота; олігопептиди і поліпептиди; мідьомісткий трипептид; ряд вітамінів (А, С і Е); амінокислоти; коензими; нуклеїнові кислоти.
Рекомендований курс: 2-6 процедур з інтервалом в 7-14 днів.
Країна виробник: США

Вартість процедури: 4520 грн
Meso-Genesis BP3
Meso-Genesis BP3 - інноваційний ін'єкційний пептидовмісний препарат нового покоління для ефективної корекції нерубцьових алопецій (облисіння). Багатокомпонентна формула для посилення росту волосся у чоловіків і жінок: зупиняє передчасну втрату волосся; активує ріст нового волосся на ділянках порідіння і випадіння; забезпечує відновлення товщини волосся, їх щільності; сприяє поліпшенню регенерації клітин волосяного фолікула.
Meso-Genesis BP3 - стерильний апірогенний безбарвний прозорий розчин. Не містить тваринних білків.
Склад: sh-Oligopeptide-72; Hexapeptide-17; Biochanin-A (Екстракт квіток лугового конюшини); Acetyl Tetrapeptide-3; Acetyl Tetrapeptide-2; нестабілізована гіалуронова кислота; sh-Oligopeptide-2; sh-Polypeptide-9; аденозин трифосфат; біотин; Мідьомісткий пептид; пантенол; кофеїн; екстракт листя гінкго білоба.
Рекомендований курс: від 6 процедур з інтервалом в 7 днів.
Країна виробник: США

Вартість процедури: 2000 грн
MesoEye C71
MesoEye (Мезоай) - унікальний мезотерапевтичний препарат, спрямований на комплексне відновлення артеріальної, венозної і лімфатичної систем периорбітальної зони.
Вже після першої ін'єкції MesoEye шкіра під очима стане свіжою і зволоженою. Після курсу - досягається комплексний антивіковий ефект: ліфтинг верхніх і нижніх повік; розгладження зморшок; зменшення малярних мішків і гриж;
ліквідація набряків; вирівнювання мікрорельєфу шкіри; підвищення тургору.
До складу препарату входить три запатентованих компоненти: Hexapeptide 17 – C71; PeriOrbitalPeptide XP2; DRMC комплекс (дермо-ремодулюючий комплекс).
Результат після курсу процедур тримається до 2,5 років. Базовий курс складається з 3 - 6 процедур, раз в 7 - 10 днів.
Країна виробник: США

Вартість процедури: 4520 грн
Mesosculpt C71
Mesosculpt - ефективний препарат для корекції овалу обличчя. Ін'єкції препарату добре усувають жирові відкладення в нижній, середній частині обличчя, підтягують шкіру, роблять її більш щільною і пружною. Після процедур шкіра стає добре зволоженою, зникає сухість.
За допомогою Mesosculpt C71 можна скорегувати розміри і форму щік, підтягнути овал обличчя, підборіддя, поліпшити контури скул, позбутися від грудочок Біша без операції.
Ін'єкції препарату зменшують носогубні і інші складки, допомагають вирівняти рельєф без контурної пластики або пластичної операції.
Після ін'єкцій шкіра розправляється, виглядає набагато молодше, зникає похмурий і втомлений вигляд. З його допомогою добре коригуються також контури шиї.
Основні активні компоненти препарату:
LipoBlock XP2 - стимулятор активності мітохондрій жирових клітин. Hexapeptide 17 - пептиди, які запускають лімфо- і кровообіг. DRMC - комплекс дерморегуляціі. Він дає ефект підтяжки, зміцнення шкіри. У його складі містяться нуклеозиди, вітаміни, амінокислоти - в цілому понад 50 різновидів.
Рекомендований курс: 4-6 процедур, 1 раз з інтервалом 7-10 днів.
Країна виробник: США

Вартість процедури: 4520 грн
Fusion meso Therapy F-perfect lips (біоревіталізація губ)
Цей препарат, призначений для поліпшення контуру і кольору губ. Обсяг і гідратацію губ підвищують за допомогою гіалуронової кислоти і ацетил гексапептіда-38. Пептид володіє цільовою дією, що підвищує швидкість адіпогенеза. Це призводить до більш високого накопичення ліпідів і збільшення обсягу в губах.


Вартість процедури:
1 мл - 1200 грн
2 мл - 2880 грн
BioRegen Regenyal
BIOREGEN є ін'єкційним медичним препаратом у формі стерильного абсорбуючого гелю на основі гіалуронової КИСЛОТИ
⁣⁣⠀
- Надає біо-індуктивну і біо-регенеруючу дію на тканини і усуває поверхневі недоліки шкіри шляхом зволоження і відновлення тканин дерми. ⁣⁣⠀
- Бореться з ознаками старіння, скорочуючи зморшки натуральним чином.⁣⁣ ⠀
- Запобігає предчасному старінню, за допомогою зволоження і стимуляції, починаючи з 35 років; ⁣⁣⠀
- Покращує колір і якість шкіри з рубцями пост-акне і червоними розтяжками; ⁣⁣⠀
- Відновлює тонус, щільність шкіри обличчя, декольте, грудей, рук, стегон. ⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
Застосовується для: ⁣⁣⠀
- Біо-пожвавлення ⁣⁣⠀
- Швидкої регенерації ⁣⁣⠀
- Покращення метаболічних процесів ⁣⁣⠀
- Відновлення і зміцнення дермальной структури шкіри. ⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
Інноваційна формула Bioregen містить Гіалуронову кислоту, 5 фракцій з різною молекулярною вагою, яка забезпечує швидку і пролонговану біо-регенерацію шкіри, яка в свою чергу, забезпечує біо-реструктуризацію тканин з першої процедури і до 6 місяців. ⁣⁣⠀
Показання: ⁣⁣⠀
- Суха, тьмяна шкіра ⁣⁣⠀
- Зневоднена шкіра будь-якої етіології ⁣⁣⠀
- Зниження тургору і еластичності шкіри ⁣⁣⠀
- Зморшки ⁣⁣⠀
- Фотостаріння ⁣⁣⠀
- Відновлення шкіри після агресивних процедур. ⁣
⁣⁣⠀
Основний курс: 3 процедури з інтервалом в 2 тижні. Підтримуюча терапія: 1 процедура в місяць.⁣⁣

Вартість процедури: 2450 грн
Mastelli Newest
Біоревіталізуючий гель останнього покоління - призначений для корекції вікових змін, поліпшення тургору, тонусу і еластичності шкіри, уповільнення процесу утворення зморшок і скорочення їх числа. Препарат надає шкірі сяйво, зволожує і покращує її зовнішній вигляд.


Вартість процедури: 2мл - 3875 грн
Mastelli Plinest
Препарат PLINEST для полінукліотидної біоревіталізації створений італійською компанією MASTELLI. Ін'єкції PLINEST високоефективні для корекції інволюційних змін зрілої атонічной шкіри і стримування процесів старіння.

Області застосування:
 • обличчя;
 • періорбітальна зона;
 • шия і декольте;
 • тіло, в т.ч. кисті рук.

Переваги PLINEST:
 • абсолютна біосумісність і гіпоалергенність;
 • виражений тривалий ефект тканинної гідратації і репарації шкіри;
 • посилене антиоксидантну дію;
 • відповідність європейським і російським стандартам безпеки.

Вартість процедури: 2 мл - 3615 грн
Mastelli Plinest Fast
Plinest Fast являє собою більш інтенсивний за своєю дією препарат, ніж Mastelli Plinest. Для зрілої шкіри з вираженими ознаками фотостаріння і для інтенсивної терапії інволюційних (вікових) змін шкіри. Підготовка до і реабілітації після агресивних і травмуючих косметологічних процедур (лазерні пілінги, пластичні операції, установка мезонітей).
Plinest Fast призначений для делікатних зон (періорбітальна зона, шия, вушна раковина), стимуляция роста волос, а также профилактики інволюційних змін шкіри.

Переваги PLINEST:
 • абсолютна біосумісність і гіпоалергенність;
 • виражений тривалий ефект тканинної гідратації і репарації шкіри;
 • посилене антиоксидантну дію;
 • відповідність європейським і російським стандартам безпеки.

Вартість процедури: 2 мл - 3350 грн
Mastelli IAlest
Lalest - препарат-гель з високою в'язкістю, призначений для біоревітализації, процедури омолодження шкіри.

Переваги
 • добре переноситься, гіпоалергенний препарат;
 • відновлює опорну структуру шкіри;
 • підвищує захист від УФ-випромінювання;
 • запускає в шкірі процеси загоєння і відновлення.

Показання
 • Вікові зміни кольору (в тому числі пігментація) і тонусу шкірних покривів.
 • Зневоднення, в'ялість шкіри.
 • Профілактика фотостаріння.
 • Підготовка до травматичним для шкіри процедурам, період реабілітації після таких процедур.

Lalest добре поєднується з препаратами-біоревіталізантамb лінійки Plinest(Plinest і PlinestFast), які запускають активне виробництво колагену. Колаген є білок, який утворює каркас шкіри, який відповідає за її щільність і еластичність.

Після застосування гіалуронової гелю Ialest ефект помітний майже відразу після процедури і поступово посилюється:
 • зморшки згладжуються, рельєф шкіри вирівнюється;
 • контури особи підтягуються, стають більш чіткими;
 • колір шкіри поліпшується, підвищується її пружність.
Lalestвикористовується для биоревитализации шкіри обличчя, в тому числі периорбитальной області (навколо очей), шиї, волосистої частини голови, зони декольте і тильної сторони кистей.
Ефект зберігається тривалий час, особливо при комплексному застосуванні з препаратами Plinest.Необходімость повторної процедури слід обговорити з нашим лікарем-дерматологом. Зазвичай повторний курс через 6-8 місяців.

Вартість процедури: 2 мл - 3090 грн
Hydroline Extra
HydroLine Extra - це збагачений комплексний препарат, призначений для ін'єкцій в області обличчя і шиї. У його складі присутні амінокислоти, гіалуронова кислота і комплекси вітамінів і мінералів. Концентрація активних компонентів в цьому препараті вище, ніж в HydroLine, тому його можна активно застосовувати в складних багаторівневих антивікових програмах, він показаний в ході реабілітації після пілінгів і лазерного впливу.
Ставиться препарат курсом, в курсі близько 5-7 процедур, спочатку одна процедура раз на тиждень-два, але після трьох перших процедур інтервал між процедурами можна збільшити.
Неможливо не відзначити: HydroLine Extra діє дуже швидко: поліпшується колір обличчя, коли швидко підтягується, стає більш пружною і щільною, тому його можна застосовувати, якщо хочеться отримати швидкі результати.

Вартість процедури: 2 мл - 1025 грн
Мезотерапія*
Vasis
Комплексний препарат судиннї дії стимулюючий мікроциркуляцію. Підвищує еластичність судинної стінки, має антиоксидантну дію і покращує трофіку і оксигенацію в тканинах.
Склад препарату Vasis: троксерутин; екстракт гінгко білоба; глутатіон; коензим Q 10.
Рекомендований курс процедур
До 10 процедур з інтервалом 5-7 днів, в залежності від особливостей шкіри пацієнта.
Країна виробник: Німеччина

Вартість процедури: 850 грн
F-eye contour
Препарат призначений для усунення таких проблем як: мішки під очима, темні кола, зморшки, в'ялість і сухість шкіри навколо очей. Пептиди і гіалуронова кислота посилюють пружність шкіри, підвищують гідратацію і зменшують зморшки. Ацетил тетрапептид-5 бореться з набряками і надає протизастійну дію, підвищуючи пружність і гладкість шкіри. Кофеїн активізує усунення рідини. Органічний кремній і вітамін С відновлюють матрицю шкіри.
Активні інгредієнти: гексапептид; ацетил тетрапептид; гіалуронова кислота; органічний кремній; кофеїн; вітамін С.
Рекомендований курс: до 10 процедур з інтервалом 5-7 днів.
Країна виробник: Іспанія

Вартість процедури: 850 грн
Melis hair men
F-HAIR MEN - унікальний продукт, який є ефективним засобом для лікування андрогенетичної алопеції. Формула містить пептиди, фактори росту, органічний кремній, пантенол і гіалуронову кислоту.
Основні переваги: запобігає випаданню волосся; сприяє зростанню нового волосся; зберігає волосся від втрати кольору; зміцнює волосяні фолікули і покращує структуру волосся; захищає волосся.
Активні інгредієнти: гіалуронова кислота 0,1%; D-пантенол; екстракт квітів конюшини; карнозин 1%; органічний кремній 1,4%; ацетил тетрапептид-3, CG-пептид міді, CG-IDP2 біоміметичні пептид, CG-VEGF фактор росту, CG-aFGF фактор росту.
Рекомендований курс: 1 раз в 10-14 днів, 4-12 процедур.
Країна виробник: Іспанія

Вартість процедури: 850 грн
Hair Loss control
Hair Loss Control на основі вітаміну В6, цинку, аминофілліна. Компоненти надають відновлюючу, зволожуючий і протизапальну дію, зміцнюють судини. Цей препарат для терапії андрогенної алопеції у чоловіків і жінок, який дає практично миттєвий результат.
Рекомендований курс: 1 раз в 7-10 днів, 8-10 процедур.
Країна виробник: Іспанія

Вартість процедури: 1075 грн
Veluderm (Botulopeptide)
Універсальний коктейль для підвищення пружності і гідратації шкіри. Скорочує дерму, розслаблює мімічні м'язи, розгладжує складки і зморшки, покращує структуру і колір шкіри. Подовжує дію ботулінічного токсину, імітує дію ботулінічного токсину (при небажанні, протипоказах або резистентності до токсину).
Країна виробник: Іспанія

Вартість процедури: 3400 грн (ціна вказана за курс)
Rejuran Skin Booster 4ml
Rejuran Skin Booster - бустер для живлення та повернення сяйва тьмяній та стомленій шкірі.

Вартість процедури: 2445 грн
Rejuran Tone Up Booster 4ml+0.1g
Rejuran Tone Up Booster - бустер для висвітлення шкіри та посилення його захисного бар'єру.

Вартість процедури: 2560 грн

Bio Cascade
BIO CASCAD for professional trichology - філлер-біоревіталізант для відновлення волосяних фолікул, для збільшення зростання волосся і відновлення волосяних фолікул.
Ефективна і інноваційна формула пептидного комплексу створена спеціально для збільшення зростання і густоти волосся, одночасно зменшення апоптозу (запрограмована загибель клітин)

Вартість процедури: 2140 грн
Lift Professional 5 мл - Ліфтинговая мезотерапия
Вартість процедури: 1355 грн
Muscule Toning
Вартість процедури: 3000 грн
Hair Vital
Вартість процедури: 2мл - 1075 грн
Hair restorer XTRA
Вартість процедури: 2мл - 1075 грн
DNM Anti-Aging Mesopharm Professional
Вартість процедури: 1,3 мл - 1850 грн
DM Lift Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2 мл - 850 грн
Ginkgo Biloba (дренажно-судинний засіб) Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2-4 мл - 850 грн
DVL Capyl (дренажно-судинний засіб) Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2-4 мл - 850 грн
DVL E (дренажно-судинний засіб) Mesopharm Professional
Вартість процедури:
10 мл - 1020 грн
15 мл - 1410 грн
20 мл - 1880 грн
Hydroline Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2 мл - 850 грн

P-Shine (NucleoSpire complex A) Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2 мл - 850 грн

ADN Restart Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2 мл - 850 грн

ADN Restart НА Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2 мл - 850 грн

ADN Restart Peptide Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2 мл - 1850 грн

Залишилися ще питання?
Чи бажаєте записатись?
Залиште свої контакти
і наші адміністратори з Вами зв'яжуться