INjoy Beauty complex

Ін'єкційна косметологія

Біоревіталізація / Біореструктуризація*
Rejuran Healer, 2ml
Rejuran нове покоління нуклеотидів. Повертає шкірі молодість шляхом її збагачення нуклеотидами і запуску процесу самовідновлення.
REJURAN H - це найпопулярніший препарат з усієї лінійки. Rejuran Healer володіє потужними омолоджуючим і протизапальним властивостями, сприяє загоєнню, регенерації і оновленню шкіри.
Він також відмінно підходить для молодих людей як профілактичний засіб для уповільнення процесів старіння, завдяки Rejuran H ви завжди будете виглядати молодше свого віку.
Рекомендовано для процедури ін'єкцій всього обличчя з такими проблемами:
- Суха, в`яла шкіра
- Хроно і фотостаріння (обличчя, шия, декольте)
- Пориста шкіра
- Гіперпігментація
- Дерматози
- Алопеція
Області застосування: обличчя, шия, руки.

Вартість процедури:
2 мл - 4765 грн

Rejuran S, 1 мл
Rejuran нове покоління нуклеотидів. Повертає шкірі молодість шляхом її збагачення нуклеотидами і запуску процесу самовідновлення.
Rejuran S призначений для лікування рубців, таких як постакнет , плями постакне, стриї, розтяжки, а також атрофічні, гіпертрофічні, післяопераційні рубці. Цей препарат має найбільшу в'язкість тому довго знаходиться в дермі, виявляючи терапевтичну дію.
Зони введення: проблемні ділянки шкіри, рубці.

Вартість процедури:
1 мл - 2575 грн
Rejuran I, 1ml
Rejuran нове покоління нуклеотидів. Повертає шкірі молодість шляхом її збагачення нуклеотидами і запуску процесу самовідновлення.
Rejuran I відмінно підходить для профілактики і лікування старіння в зоні навколо очей, тонкої пергаментної шкіри, темних кіл навколо очей.
Значно зменшує ознаки старіння і естетичні дефекти в області навколо очей. Цей препарат має найменшу в'язкість зі всієї лінійки.
Реджуран під очі ефективно вирішує такі проблеми:
• дрібні зморшки «гусячі лапки»;
• темні кола під очима;
• суха, зневоднена шкіра.

Вартість процедури:
1 мл - 2575 грн

Aqua Shine
Основні ефекти:
- контроль накопичення гіалуронової кислоти і колагену
- оновлення клітин епідермісу і дерми
- тривала робота в шкірі (1 місяць)
- поєднання миттєвих ефектів і пролонгованого результату
- помірна волюметрія і виражений ліфтинг
- звуження пор і вирівнювання рельєфу шкіри
- поліпшення кольору шкіри і освітлення гіперпігментації
Формула препаратів поєднує в своєму складі інгібітори гіалуронідази і металопротеази зі стимуляторами синтезу гіалуронової кислоти і колагену.
Рекомендований курс: 1 раз в 2-3 тижні, мінімальна кількість процедур 2-4, з регулярністю 1-2 рази на рік.
Країна виробник: Південна Корея

Вартість процедур:
Aqua Shine BTX - 3700 грн
Aqua Shine BR - 2900 грн
Aqua Shine Classic - 2900 грн

TwAc eyes
TwAc eyes - мезотерапевтичний препарат для відновлення і посилення регенерації і репарації шкіри делікатних зон (орбітальної, періоральної, шиї, декольте), з концентрацією ПДРН - 2 мг / мл.
Призначений для зрілої шкіри і для корекції виражених вікових змін, глибоких зморшок різного генезу, стрій, рубців, для проведення інтенсивного курсу біоревіталізації. Основне призначення даного препарату це усунення набряклості, «темних кіл» в області очей.
Вартість процедури:
1 мл - 2420 грн

TwAc 2.0 (Твейс)
TwAc 2.0 призначений для відновлення шкіри при дрібнозморшкуватому типі старіння, для профілактики вікових змін, при фото - і хроностарінні, при частих дієтах , після антибіотиків і гормональної терапії, після вагітності і лактації.
TwAc 2.0 - гель інтрадермального введення з концентрацією ПДРН - 5 мг / мл і ГК 15 мг / мл, ММ - 1500 КДА.
Рекомендований курс: 1 раз на 2 тижні, мінімальна кількість процедур 2-4, з регулярністю 1-2 рази на рік.
Країна виробник: Великобританія

Вартість процедури: 4840 грн
TwAc 3.0 (Твейс)
Вершиною лінійки є препарат TwAc3.0, який завдяки з'єднанню в формулі ПДРН - 10 мг / мл і ГК - 20 мг / мл, ММ - 1800- 2500 кДа, зміцнює дію на дермальний матрикс, відновлює опорну функцію і підтримку опірності тканин. Дані показники дозволяють використовувати даний препарат при різних типах старіння, в тому числі і деформуючому, після абляційних косметологічних процедур, для швидкого відновлення і поповнення функцій клітин і структур дерми.
Країна виробник: Великобританія

Вартість процедури: 5340 грн
Meso-Wharton P199
Meso-Wharton - єдиний препарат для біоревіталізації, який працює на клітинному рівні. Його унікальність зумовлена тим, що у складі містяться високомолекулярна гіалуронова кислота, комплекс амінокислот, нуклеїнові кислоти та вітаміни. Результат від процедури: підвищення щільності і еластичності шкіри; ліфтинг-ефект; розгладження мікрорельєфу шкіри; усунення дрібних зморшок; підвищення рівня гідратації шкіри; покращення контуру овалу обличчя; зниження вираженості гіперпігментації.
Склад препарату: Wharton's Jelly Peptide P199 (sh-oligopeptide-72) - унікальний регуляторний олигопептид; високомолекулярна гіалуронова кислота (3300 кДа, 1,5%); фактори росту: Епідермальний, інсуліноподібний, фактор росту фібробластів основний; регуляторні пептиди: тіоредоксін, мідьомісткі трипептид; Вітаміни (A, групи B, C, E, К); амінокислоти; нуклеїнові кислоти; мікроелементи; коензими.
Рекомендований курс: 1-2 процедури з інтервалом в 14 днів, регулярність - 1 раз на рік.
Країна виробник: США

Вартість процедури: 4520 грн
Meso-Xanthin F199
Meso Xanthin F199 - в'язкий і еластичний стерильний гель для поверхневого ін'єкційного введення для поліпшення стану шкіри і уповільнення процесу старіння. Його основне призначення - це відновлення структури клітини зсередини, що призводить до регенерації тканини.
Позитивний результат після застосування буде видно вже до третього сеансу. До фіналу повного курсу терапія спостерігається повноцінне перетворення шкірного покриву: вирівнюється відтінок, відбувається насичення клітин вологою і поживними компонентами, відбувається розгладження мімічних зморшок і глибоких складок, спостерігається ефект підтяжки лицьового овалу.
До складу F199 входять: Каротиноід фукоксантин (активна речовина); гіалуронова кислота; олігопептиди і поліпептиди; мідьомісткий трипептид; ряд вітамінів (А, С і Е); амінокислоти; коензими; нуклеїнові кислоти.
Рекомендований курс: 2-6 процедур з інтервалом в 7-14 днів.
Країна виробник: США

Вартість процедури: 4520 грн
Meso-Genesis BP3
Meso-Genesis BP3 - інноваційний ін'єкційний пептидовмісний препарат нового покоління для ефективної корекції нерубцьових алопецій (облисіння). Багатокомпонентна формула для посилення росту волосся у чоловіків і жінок: зупиняє передчасну втрату волосся; активує ріст нового волосся на ділянках порідіння і випадіння; забезпечує відновлення товщини волосся, їх щільності; сприяє поліпшенню регенерації клітин волосяного фолікула.
Meso-Genesis BP3 - стерильний апірогенний безбарвний прозорий розчин. Не містить тваринних білків.
Склад: sh-Oligopeptide-72; Hexapeptide-17; Biochanin-A (Екстракт квіток лугового конюшини); Acetyl Tetrapeptide-3; Acetyl Tetrapeptide-2; нестабілізована гіалуронова кислота; sh-Oligopeptide-2; sh-Polypeptide-9; аденозин трифосфат; біотин; Мідьомісткий пептид; пантенол; кофеїн; екстракт листя гінкго білоба.
Рекомендований курс: від 6 процедур з інтервалом в 7 днів.
Країна виробник: США

Вартість процедури: 2000 грн
MesoEye C71
MesoEye (Мезоай) - унікальний мезотерапевтичний препарат, спрямований на комплексне відновлення артеріальної, венозної і лімфатичної систем периорбітальної зони.
Вже після першої ін'єкції MesoEye шкіра під очима стане свіжою і зволоженою. Після курсу - досягається комплексний антивіковий ефект: ліфтинг верхніх і нижніх повік; розгладження зморшок; зменшення малярних мішків і гриж;
ліквідація набряків; вирівнювання мікрорельєфу шкіри; підвищення тургору.
До складу препарату входить три запатентованих компоненти: Hexapeptide 17 – C71; PeriOrbitalPeptide XP2; DRMC комплекс (дермо-ремодулюючий комплекс).
Результат після курсу процедур тримається до 2,5 років. Базовий курс складається з 3 - 6 процедур, раз в 7 - 10 днів.
Країна виробник: США

Вартість процедури: 4520 грн
Mesosculpt C71
Mesosculpt - ефективний препарат для корекції овалу обличчя. Ін'єкції препарату добре усувають жирові відкладення в нижній, середній частині обличчя, підтягують шкіру, роблять її більш щільною і пружною. Після процедур шкіра стає добре зволоженою, зникає сухість.
За допомогою Mesosculpt C71 можна скорегувати розміри і форму щік, підтягнути овал обличчя, підборіддя, поліпшити контури скул, позбутися від грудочок Біша без операції.
Ін'єкції препарату зменшують носогубні і інші складки, допомагають вирівняти рельєф без контурної пластики або пластичної операції.
Після ін'єкцій шкіра розправляється, виглядає набагато молодше, зникає похмурий і втомлений вигляд. З його допомогою добре коригуються також контури шиї.
Основні активні компоненти препарату:
LipoBlock XP2 - стимулятор активності мітохондрій жирових клітин. Hexapeptide 17 - пептиди, які запускають лімфо- і кровообіг. DRMC - комплекс дерморегуляціі. Він дає ефект підтяжки, зміцнення шкіри. У його складі містяться нуклеозиди, вітаміни, амінокислоти - в цілому понад 50 різновидів.
Рекомендований курс: 4-6 процедур, 1 раз з інтервалом 7-10 днів.
Країна виробник: США

Вартість процедури: 4520 грн
Fusion meso Therapy F-perfect lips (біоревіталізація губ)
Цей препарат, призначений для поліпшення контуру і кольору губ. Обсяг і гідратацію губ підвищують за допомогою гіалуронової кислоти і ацетил гексапептіда-38. Пептид володіє цільовою дією, що підвищує швидкість адіпогенеза. Це призводить до більш високого накопичення ліпідів і збільшення обсягу в губах.


Вартість процедури:
1 мл - 1200 грн
2 мл - 2880 грн
BioRegen Regenyal
BIOREGEN є ін'єкційним медичним препаратом у формі стерильного абсорбуючого гелю на основі гіалуронової КИСЛОТИ
⁣⁣⠀
- Надає біо-індуктивну і біо-регенеруючу дію на тканини і усуває поверхневі недоліки шкіри шляхом зволоження і відновлення тканин дерми. ⁣⁣⠀
- Бореться з ознаками старіння, скорочуючи зморшки натуральним чином.⁣⁣ ⠀
- Запобігає предчасному старінню, за допомогою зволоження і стимуляції, починаючи з 35 років; ⁣⁣⠀
- Покращує колір і якість шкіри з рубцями пост-акне і червоними розтяжками; ⁣⁣⠀
- Відновлює тонус, щільність шкіри обличчя, декольте, грудей, рук, стегон. ⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
Застосовується для: ⁣⁣⠀
- Біо-пожвавлення ⁣⁣⠀
- Швидкої регенерації ⁣⁣⠀
- Покращення метаболічних процесів ⁣⁣⠀
- Відновлення і зміцнення дермальной структури шкіри. ⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
Інноваційна формула Bioregen містить Гіалуронову кислоту, 5 фракцій з різною молекулярною вагою, яка забезпечує швидку і пролонговану біо-регенерацію шкіри, яка в свою чергу, забезпечує біо-реструктуризацію тканин з першої процедури і до 6 місяців. ⁣⁣⠀
Показання: ⁣⁣⠀
- Суха, тьмяна шкіра ⁣⁣⠀
- Зневоднена шкіра будь-якої етіології ⁣⁣⠀
- Зниження тургору і еластичності шкіри ⁣⁣⠀
- Зморшки ⁣⁣⠀
- Фотостаріння ⁣⁣⠀
- Відновлення шкіри після агресивних процедур. ⁣
⁣⁣⠀
Основний курс: 3 процедури з інтервалом в 2 тижні. Підтримуюча терапія: 1 процедура в місяць.⁣⁣

Вартість процедури: 2450 грн
Mastelli Newest
Біоревіталізуючий гель останнього покоління - призначений для корекції вікових змін, поліпшення тургору, тонусу і еластичності шкіри, уповільнення процесу утворення зморшок і скорочення їх числа. Препарат надає шкірі сяйво, зволожує і покращує її зовнішній вигляд.


Вартість процедури: 2мл - 3875 грн
Mastelli Plinest
Препарат PLINEST для полінукліотидної біоревіталізації створений італійською компанією MASTELLI. Ін'єкції PLINEST високоефективні для корекції інволюційних змін зрілої атонічной шкіри і стримування процесів старіння.

Області застосування:
 • обличчя;
 • періорбітальна зона;
 • шия і декольте;
 • тіло, в т.ч. кисті рук.

Переваги PLINEST:
 • абсолютна біосумісність і гіпоалергенність;
 • виражений тривалий ефект тканинної гідратації і репарації шкіри;
 • посилене антиоксидантну дію;
 • відповідність європейським і російським стандартам безпеки.

Вартість процедури: 2 мл - 3615 грн
Mastelli Plinest Fast
Plinest Fast являє собою більш інтенсивний за своєю дією препарат, ніж Mastelli Plinest. Для зрілої шкіри з вираженими ознаками фотостаріння і для інтенсивної терапії інволюційних (вікових) змін шкіри. Підготовка до і реабілітації після агресивних і травмуючих косметологічних процедур (лазерні пілінги, пластичні операції, установка мезонітей).
Plinest Fast призначений для делікатних зон (періорбітальна зона, шия, вушна раковина), стимуляция роста волос, а также профилактики інволюційних змін шкіри.

Переваги PLINEST:
 • абсолютна біосумісність і гіпоалергенність;
 • виражений тривалий ефект тканинної гідратації і репарації шкіри;
 • посилене антиоксидантну дію;
 • відповідність європейським і російським стандартам безпеки.

Вартість процедури: 2 мл - 3350 грн
Mastelli IAlest
Lalest - препарат-гель з високою в'язкістю, призначений для біоревітализації, процедури омолодження шкіри.

Переваги
 • добре переноситься, гіпоалергенний препарат;
 • відновлює опорну структуру шкіри;
 • підвищує захист від УФ-випромінювання;
 • запускає в шкірі процеси загоєння і відновлення.

Показання
 • Вікові зміни кольору (в тому числі пігментація) і тонусу шкірних покривів.
 • Зневоднення, в'ялість шкіри.
 • Профілактика фотостаріння.
 • Підготовка до травматичним для шкіри процедурам, період реабілітації після таких процедур.

Lalest добре поєднується з препаратами-біоревіталізантамb лінійки Plinest(Plinest і PlinestFast), які запускають активне виробництво колагену. Колаген є білок, який утворює каркас шкіри, який відповідає за її щільність і еластичність.

Після застосування гіалуронової гелю Ialest ефект помітний майже відразу після процедури і поступово посилюється:
 • зморшки згладжуються, рельєф шкіри вирівнюється;
 • контури особи підтягуються, стають більш чіткими;
 • колір шкіри поліпшується, підвищується її пружність.
Lalestвикористовується для биоревитализации шкіри обличчя, в тому числі периорбитальной області (навколо очей), шиї, волосистої частини голови, зони декольте і тильної сторони кистей.
Ефект зберігається тривалий час, особливо при комплексному застосуванні з препаратами Plinest.Необходімость повторної процедури слід обговорити з нашим лікарем-дерматологом. Зазвичай повторний курс через 6-8 місяців.

Вартість процедури: 2 мл - 3090 грн
Hydroline Extra
HydroLine Extra - це збагачений комплексний препарат, призначений для ін'єкцій в області обличчя і шиї. У його складі присутні амінокислоти, гіалуронова кислота і комплекси вітамінів і мінералів. Концентрація активних компонентів в цьому препараті вище, ніж в HydroLine, тому його можна активно застосовувати в складних багаторівневих антивікових програмах, він показаний в ході реабілітації після пілінгів і лазерного впливу.
Ставиться препарат курсом, в курсі близько 5-7 процедур, спочатку одна процедура раз на тиждень-два, але після трьох перших процедур інтервал між процедурами можна збільшити.
Неможливо не відзначити: HydroLine Extra діє дуже швидко: поліпшується колір обличчя, коли швидко підтягується, стає більш пружною і щільною, тому його можна застосовувати, якщо хочеться отримати швидкі результати.

Вартість процедури: 2 мл - 1025 грн
Мезотерапія*
Vasis
Комплексний препарат судиннї дії стимулюючий мікроциркуляцію. Підвищує еластичність судинної стінки, має антиоксидантну дію і покращує трофіку і оксигенацію в тканинах.
Склад препарату Vasis: троксерутин; екстракт гінгко білоба; глутатіон; коензим Q 10.
Рекомендований курс процедур
До 10 процедур з інтервалом 5-7 днів, в залежності від особливостей шкіри пацієнта.
Країна виробник: Німеччина

Вартість процедури: 850 грн
F-eye contour
Препарат призначений для усунення таких проблем як: мішки під очима, темні кола, зморшки, в'ялість і сухість шкіри навколо очей. Пептиди і гіалуронова кислота посилюють пружність шкіри, підвищують гідратацію і зменшують зморшки. Ацетил тетрапептид-5 бореться з набряками і надає протизастійну дію, підвищуючи пружність і гладкість шкіри. Кофеїн активізує усунення рідини. Органічний кремній і вітамін С відновлюють матрицю шкіри.
Активні інгредієнти: гексапептид; ацетил тетрапептид; гіалуронова кислота; органічний кремній; кофеїн; вітамін С.
Рекомендований курс: до 10 процедур з інтервалом 5-7 днів.
Країна виробник: Іспанія

Вартість процедури: 850 грн
Melis hair men
F-HAIR MEN - унікальний продукт, який є ефективним засобом для лікування андрогенетичної алопеції. Формула містить пептиди, фактори росту, органічний кремній, пантенол і гіалуронову кислоту.
Основні переваги: запобігає випаданню волосся; сприяє зростанню нового волосся; зберігає волосся від втрати кольору; зміцнює волосяні фолікули і покращує структуру волосся; захищає волосся.
Активні інгредієнти: гіалуронова кислота 0,1%; D-пантенол; екстракт квітів конюшини; карнозин 1%; органічний кремній 1,4%; ацетил тетрапептид-3, CG-пептид міді, CG-IDP2 біоміметичні пептид, CG-VEGF фактор росту, CG-aFGF фактор росту.
Рекомендований курс: 1 раз в 10-14 днів, 4-12 процедур.
Країна виробник: Іспанія

Вартість процедури: 850 грн
Hair Loss control
Hair Loss Control на основі вітаміну В6, цинку, аминофілліна. Компоненти надають відновлюючу, зволожуючий і протизапальну дію, зміцнюють судини. Цей препарат для терапії андрогенної алопеції у чоловіків і жінок, який дає практично миттєвий результат.
Рекомендований курс: 1 раз в 7-10 днів, 8-10 процедур.
Країна виробник: Іспанія

Вартість процедури: 1075 грн
Veluderm (Botulopeptide)
Універсальний коктейль для підвищення пружності і гідратації шкіри. Скорочує дерму, розслаблює мімічні м'язи, розгладжує складки і зморшки, покращує структуру і колір шкіри. Подовжує дію ботулінічного токсину, імітує дію ботулінічного токсину (при небажанні, протипоказах або резистентності до токсину).
Країна виробник: Іспанія

Вартість процедури: 3400 грн (ціна вказана за курс)
Rejuran Skin Booster 4ml
Rejuran Skin Booster - бустер для живлення та повернення сяйва тьмяній та стомленій шкірі.

Вартість процедури: 2445 грн
Rejuran Tone Up Booster 4ml+0.1g
Rejuran Tone Up Booster - бустер для висвітлення шкіри та посилення його захисного бар'єру.

Вартість процедури: 2560 грн

Bio Cascade
BIO CASCAD for professional trichology - філлер-біоревіталізант для відновлення волосяних фолікул, для збільшення зростання волосся і відновлення волосяних фолікул.
Ефективна і інноваційна формула пептидного комплексу створена спеціально для збільшення зростання і густоти волосся, одночасно зменшення апоптозу (запрограмована загибель клітин)

Вартість процедури: 2140 грн
Lift Professional 5 мл - Ліфтинговая мезотерапия
Вартість процедури: 1355 грн
Muscule Toning
Вартість процедури: 3000 грн
Hair Vital
Вартість процедури: 2мл - 1075 грн
Hair restorer XTRA
Вартість процедури: 2мл - 1075 грн
DNM Anti-Aging Mesopharm Professional
Вартість процедури: 1,3 мл - 1850 грн
DM Lift Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2 мл - 850 грн
Ginkgo Biloba (дренажно-судинний засіб) Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2-4 мл - 850 грн
DVL Capyl (дренажно-судинний засіб) Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2-4 мл - 850 грн
DVL E (дренажно-судинний засіб) Mesopharm Professional
Вартість процедури:
10 мл - 1020 грн
15 мл - 1410 грн
20 мл - 1880 грн
Hydroline Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2 мл - 850 грн

P-Shine (NucleoSpire complex A) Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2 мл - 850 грн

ADN Restart Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2 мл - 850 грн

ADN Restart НА Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2 мл - 850 грн

ADN Restart Peptide Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2 мл - 1850 грн

Філлери*
Belotero (Белотеро) soft
Белотеро Софт - це ідеальний засіб як для корекції неглибоких зморшок ("гусячі лапки" навколо очей і дрібних зморшок над верхньою губою), так і для корекції глибоких зморшок і зморшок середньої глибини, як, наприклад, зморшки навколо губ, носогубні складки, так звані «кільця Венери» - на шиї.
Рекомендовано проводити процедуру 1 раз на 6-12 місяців.
Країна виробник: Німеччина

Вартість процедури:
6140 грн (без лідокаїну)
6740 грн (з лідокаїном)
Radiesse
Волюмайзер Radiesse (Радіес) - унікальний дермальний філлер на основі гідроксиапатиту кальцію, що забезпечує безопераційний ліфтинг обличчя і довготривалу корекцію зморшок. Він працює як наповнювач і стимулює процес вироблення власного колагену. На відміну від філерів з гіалуроновою кислотою, Radiesse (Радіес) забезпечує корекцію не на 4-9 місяців, а на 12-15 і довше. Це безпечний і добре вивчений препарат, який не викликає запальної реакції в тканинах, що не мігрує і з часом повністю виводиться з організму.
Контурна пластика з використанням препарату Radiesse ™ (Радіесс) дозволяє вирішити широкий спектр проблем шкіри. До них відносяться: відновлення обсягів в області вилиць і щік, омолодження кистей рук, безопераційна ринопластика - корекція спинки носа, корекція овалу обличчя і підборіддя (безопераційний ліфтинг), усунення носо-губних складок і зморшок маріонетки.
Завдяки впливу філлера Radiesse, відбувається заповнення глибоких зморшок, протидія гравітаційному старінню, зникнення запалих і обвислих скул, виражений ліфтинг і повернення природних контурів.
Radiesse складається з мікросфер синтетичного гідроксиапатиту кальцію (CaHA) (30%), зважених у водному гелі-носії (70%).
Частинки гідроксиапатиту кальцію (CaHA) отримують із зерен вихідної речовини розміром менше мікрона. Ці зерна з'єднуються в ході високотемпературної обробки в мікросфери
• Мікросфери CaHA (гідроксиапатит кальцію) мають однакову форму, розмір варіює від 25 до 45 мкм в діаметрі.
• Іони Ca2 + і PO3- є природними компонентами зубів і кісток, що робить їх свідомо безпечними і біосумісними
• Гель-носій утримує мікросфери разом.
Рекомендується проводити процедуру 1 раз на 1,5 роки.
Країна виробник: Німеччина

Вартість процедури: 7400 грн
Teosyal RHA Kiss
Teosyal RHA Kiss є новітнім представником колекції Teosyal LipUnique, яка складається з п'яти різних дермальних наповнювачів гіалуронової кислоти, що ідеально підходять для збільшення обсягу губ. Teosyal RHA Kiss в основному використовується в якості наповнювача для губ з гіалуронової кислотою, призначеного для збільшення обсягу губ, а також для поліпшення контуру губ. Крім того, наповнювач може бути використаний для заповнення зморшок на обличчі, як періоральних лінії.

Вартість процедури: 1 шприц по 0,7мл - 5045 грн
Teosyal PureSense Kiss
Teosyal PureSense Kiss 1мл (Теосіаль ПурСенс Кісс) - філлер для контурної пластики
Teosyal PureSense Kiss є монофазний філлер, оснований на гіалуроновій кислоті, нетваринного походження. Він абсолютно біосумісний з людським організмом, що істотно знижує ризик виникнення алергічних реакцій і гарантує швидкий і пролонгований результат. Гіалуронова кислота, яка входить до його складу, поглинає воду і утримує вологу, а завдяки її в'язкопружним властивостям утворюється сітка, яка і підтримує еластичність шкіри.

Вартість процедури: 6570 грн
Teosyal Puresense Ultra Deep
Всі філери лінійки Teosyal розрізняються за своїм призначенням, в залежності від щільності і м'якості гелю. Найщільніший наповнювач в серії - Teosyal PureSence Ultra Deep - призначений для вирішення вікових проблем з щільною, пористою шкірою.
Висока концентрація гіалуронової кислоти - 25 мг / г - і ступінь ретикуляції +++++ дозволяють препарату ефективно насичувати шкіру цим незамінним полисахаридом, який відповідає за продовження нашої молодості. Гіалуронову кислоту філерів Теосіаль відрізняє висока якість і «чистота»: завдяки унікальній технології вона проходить складний процес очищення від залишкових білків і продуктів життєдіяльності бактерій.
Таким чином, філер виходить чистим, стабільним, м'яким, однорідним, в'язким, біосумісним зі шкірою і безпечним.

Вартість процедури: 6993 грн
Teosyal RHA 4
Вартість процедури: 1,2 мл - 7140 грн
Teosyal RHA 3
Вартість процедури: 1 мл - 6870 грн
Teosyal Touch Up
Вартість процедури: 0,5 мл - 3260 грн
Juviderm Volift retouch 0,6 ml
Наповнювач, який ефективний в усуненні зморшок середньої і великої глибини в області підборіддя, носо-губної області. Відмінно проявив себе в створенні обсягу губ і в корекції лицьового контуру.

Вартість процедури: 4430 грн
Juviderm Volift Lidocain 1 ml (з лідокаїном)
Вартість процедури: 1 мл - 7660 грн
Juviderm Ultra Smile
Вартість процедури: 0,6 мл - 3516 грн
Juviderm Ultra 3
Вартість процедури: 1 мл - 5670 грн
Neuramis Deep
Філер Neuramis Deep (Нейраміс Діп) ефективно усуває средневираженні і глибокі зморшки, заповнює дефекти, а також використовується для значного збільшення губ. Препарат є безпечним і біологічно сумісним з тканинами людського тіла.

Вартість процедури: 2912 грн
Neuramis Light Lidocaine
Філер Neuramis Light Lidocaine (Нейраміс Лайт ледокаїн) відновлює міжклітинний каркас дерми, дозволяючи шкірі довгий час зберігати молодість і красу. Препарат є безпечним і біологічно сумісним з тканинами людського тіла.

Вартість процедури: 2614 грн
Phillex Fine Lips
Вартість процедури: 3300 грн
Непрямі ліполітики*
Revanelle Lift "Бразильска попа"
З віком м'язи, що розтягуються, втрачають свій тонус і перестають утримувати вище розташовані поверхневі жирові компартменти і шкіру в правильному положенні, що призводить до їх зсуву вперед і вниз і викликає деформацію. Для підтримки нормальної архітектоніки обличчя та тіла та його гармонійної форми необхідна формула Revanelle Lift. Навіть у стані спокою м'язи виділяють невелику кількість нейромедіатора — ацетилхолін для забезпечення їхньої фізіологічної функції та правильного натягу. Revanelle Lift містить у своєму складі ефірну похідну холіну, яка при введенні в організм за законом Міхаеліса-Ментона перетворюється на ацетилхолін у кількості, необхідній для підтримки залишкового тонусу м'язів.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
ОБЛИЧЧЯ
-Леваторна порція лобової частини лобно-потиличного м'яза
-Леваторна порція кругового м'яза ока
-Велика і мала вилицеві м'язи
ТІЛО:
-Тонізація сідничних м'язів
-Тонізація м'язів внутрішньої поверхні стегна
-Тонізація м'язів грудей
-Тонізація м'язів внутрішньої поверхні плечей


РЕКОМЕНДОВАНИЙ КУРС:
-1 процедура у 7-10 днів до досягнення бажаного результату.
-1 підтримуюча процедура на місяць.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:
-Вагітність та період лактації
-Наявність запальних елементів у зонах передбачуваних ін'єкцій
-Наявність гострих або загострення хронічних захворювань

Вартість процедури: 20мл - 3000 грн
Fat Apoptosis/Revanelle
Непрямий ліполітік з вітаміном С і тривалентним залізом. Дозволяє зменшити жировий прошарок в періорбітальній зоні, по овалу обличчя, а також відкоригувати жирові відкладення на тілі. Прискорює природну загибель жирових клітин. Не викликає токсичного навантаження на організм, на відміну від прямих ліполітиків. Дія порівнюється по дії з прямими ліполітиками.
Курс складається від 1 до 6 процедур, в залежності від проблематики.
Країна виробник: Італія

Вартість процедури:
S 10 мл - 1700 грн
M 20 мл - 2300 грн
XL 50 мл - 3800 грн
Fusion F-XBC
F-XBC для тіла це сильнодіюча формула, яка допомагає досягти досконалих ліній тіла. Кожен флакон містить тільки чисті , без консервантів і інших хімічних добавок. Інгредієнти діють на безліч процесів в шкірі: допомагає позбутися від «апельсинової» кірки, надає ліполітичну і дренажну дію, покращує якість шкіри. А також знижує
Набряклість; виводить токсини і зменшує біль в ногах; знищує накопичені жирові відкладення; зміцнює шкіру; стимулює спалювання жиру в клітинах; зміцнює кровоносні судини і покращує мікроциркуляцію.
Рекомендований курс: 1 раз з інтервалом 7 днів, до 10 процедур.
Країна виробник: Іспанія

Вартість процедури: 850 грн
Тріада PB Serum (Lipaza Gialuronidaza Collagenaza)
Для впливу на корекцію локальних жирових відкладень, відновлення еластичності і пружності шкіри кращим вибором стане Тріада - ензимна терапія трьох ферментів, який виробляє наш організм:
Ліпаза - усуває жировий прошарок, каталізує розщеплення жирів.
Коллагеназа - руйнує фіброзні перемички Верде целюліту і усуває "апельсинову кірку", стимулює вироблення нового колагену.
Гіалуронідаза - розчеплюючи гіалуронову кислоту, коригує кількість рідини в гіподермі, що є ефективним дренажем і усуває набряки (целюліт).
Результат: усунення та профілактика різних форм целюліту, в тому числі і застарілого; усунення так званої "апельсинової кірки"; усунення локальної жирового прошарку; яскраво вираженний дренажний ефект; усунення набряків і надлишків рідини; загальне поліпшення стану шкіри; нормалізація всіх обмінних процесів в організмі на таких рівнях, як гіподерма і дерма; омолодження шкіри.
Рекомендовано проводити процедуру 1 раз кожні 14 днів до досягнення бажаного результату.

Вартість процедури: 2465 грн
Light fit
Препарат з Південної Кореї допомагає ефективно впоратися з жирами в різних областях, запобігаючи його повторне утворення. Засіб сприяє підтяжки овалу, носа, щік, розгладженню шкіри, подвійного підборіддя. Речовина стимулює роботу судин, лімфатичної системи, нормалізує обмінні процеси.
Препарат являється одним з самих безболісних у своєму роді.

Вартість процедури:
2мл- 850 грн

Ботулінотерапія*
Full Face
Вартість: 11000 грн

В зону входить все обличчя, включаючи корекцію. Даний пакет є рекомендованим, так як проводячи ботулінотерапію окремих зон обличчя, може виникнути компенсація на інші м'язи, активуваши їх, за разунок виключення попередніх. Проводячи процедуру по пакету "Full face", лікар індивідуально підбере зони, для максимальної ефективності процедури ботулінотерапії.
Підборіддя
Вартість: 700 грн
Корекція овалу + шия
Вартість: 5000 грн
Овал Нефертіті
Вартість: 3300 грн
Зморшки губ "Кисетні зморшки"
Вартість: 1000 грн
Деснева посмішка
Вартість: 1100 грн
ДАО куточки рота
Вартість: 1300 грн
Зона міжбрів'я
Вартість: 2200 грн
Зона лоба (горизонтальна зморшка чола)
Вартість: 1980 грн
Зона очей
Вартість: 1980 грн
* У зв'язку з постіно діючими спеціальними пропозиціями, точну ціну можна дізнатись, зателефонувавши за телефонами INjoy BC, а також скачавши наш додаток.