INjoy Beauty complex

Ін'єкційна косметологія

Біоревіталізація / Біореструктуризація*
Rejuran Healer, 2ml
Rejuran нове покоління нуклеотидів. Повертає шкірі молодість шляхом її збагачення нуклеотидами і запуску процесу самовідновлення.
REJURAN H - це найпопулярніший препарат з усієї лінійки. Rejuran Healer володіє потужними омолоджуючим і протизапальним властивостями, сприяє загоєнню, регенерації і оновленню шкіри.
Він також відмінно підходить для молодих людей як профілактичний засіб для уповільнення процесів старіння, завдяки Rejuran H ви завжди будете виглядати молодше свого віку.
Рекомендовано для процедури ін'єкцій всього обличчя з такими проблемами:
- Суха, в`яла шкіра
- Хроно і фотостаріння (обличчя, шия, декольте)
- Пориста шкіра
- Гіперпігментація
- Дерматози
- Алопеція
Області застосування: обличчя, шия, руки.

Вартість процедури:
2 мл - 4765 грн

Rejuran S, 1 мл
Rejuran нове покоління нуклеотидів. Повертає шкірі молодість шляхом її збагачення нуклеотидами і запуску процесу самовідновлення.
Rejuran S призначений для лікування рубців, таких як постакнет , плями постакне, стриї, розтяжки, а також атрофічні, гіпертрофічні, післяопераційні рубці. Цей препарат має найбільшу в'язкість тому довго знаходиться в дермі, виявляючи терапевтичну дію.
Зони введення: проблемні ділянки шкіри, рубці.

Вартість процедури:
1 мл - 2575 грн
Rejuran I, 1ml
Rejuran нове покоління нуклеотидів. Повертає шкірі молодість шляхом її збагачення нуклеотидами і запуску процесу самовідновлення.
Rejuran I відмінно підходить для профілактики і лікування старіння в зоні навколо очей, тонкої пергаментної шкіри, темних кіл навколо очей.
Значно зменшує ознаки старіння і естетичні дефекти в області навколо очей. Цей препарат має найменшу в'язкість зі всієї лінійки.
Реджуран під очі ефективно вирішує такі проблеми:
• дрібні зморшки «гусячі лапки»;
• темні кола під очима;
• суха, зневоднена шкіра.

Вартість процедури:
1 мл - 2575 грн

Aqua Shine
Основні ефекти:
- контроль накопичення гіалуронової кислоти і колагену
- оновлення клітин епідермісу і дерми
- тривала робота в шкірі (1 місяць)
- поєднання миттєвих ефектів і пролонгованого результату
- помірна волюметрія і виражений ліфтинг
- звуження пор і вирівнювання рельєфу шкіри
- поліпшення кольору шкіри і освітлення гіперпігментації
Формула препаратів поєднує в своєму складі інгібітори гіалуронідази і металопротеази зі стимуляторами синтезу гіалуронової кислоти і колагену.
Рекомендований курс: 1 раз в 2-3 тижні, мінімальна кількість процедур 2-4, з регулярністю 1-2 рази на рік.
Країна виробник: Південна Корея

Вартість процедур:
Aqua Shine BTX - 3700 грн
Aqua Shine BR - 2900 грн
Aqua Shine Classic - 2900 грн

TwAc eyes
TwAc eyes - мезотерапевтичний препарат для відновлення і посилення регенерації і репарації шкіри делікатних зон (орбітальної, періоральної, шиї, декольте), з концентрацією ПДРН - 2 мг / мл.
Призначений для зрілої шкіри і для корекції виражених вікових змін, глибоких зморшок різного генезу, стрій, рубців, для проведення інтенсивного курсу біоревіталізації. Основне призначення даного препарату це усунення набряклості, «темних кіл» в області очей.
Вартість процедури:
1 мл - 2420 грн

TwAc 2.0 (Твейс)
TwAc 2.0 призначений для відновлення шкіри при дрібнозморшкуватому типі старіння, для профілактики вікових змін, при фото - і хроностарінні, при частих дієтах , після антибіотиків і гормональної терапії, після вагітності і лактації.
TwAc 2.0 - гель інтрадермального введення з концентрацією ПДРН - 5 мг / мл і ГК 15 мг / мл, ММ - 1500 КДА.
Рекомендований курс: 1 раз на 2 тижні, мінімальна кількість процедур 2-4, з регулярністю 1-2 рази на рік.
Країна виробник: Великобританія

Вартість процедури: 4840 грн
TwAc 3.0 (Твейс)
Вершиною лінійки є препарат TwAc3.0, який завдяки з'єднанню в формулі ПДРН - 10 мг / мл і ГК - 20 мг / мл, ММ - 1800- 2500 кДа, зміцнює дію на дермальний матрикс, відновлює опорну функцію і підтримку опірності тканин. Дані показники дозволяють використовувати даний препарат при різних типах старіння, в тому числі і деформуючому, після абляційних косметологічних процедур, для швидкого відновлення і поповнення функцій клітин і структур дерми.
Країна виробник: Великобританія

Вартість процедури: 5340 грн
Meso-Wharton P199
Meso-Wharton - єдиний препарат для біоревіталізації, який працює на клітинному рівні. Його унікальність зумовлена тим, що у складі містяться високомолекулярна гіалуронова кислота, комплекс амінокислот, нуклеїнові кислоти та вітаміни. Результат від процедури: підвищення щільності і еластичності шкіри; ліфтинг-ефект; розгладження мікрорельєфу шкіри; усунення дрібних зморшок; підвищення рівня гідратації шкіри; покращення контуру овалу обличчя; зниження вираженості гіперпігментації.
Склад препарату: Wharton's Jelly Peptide P199 (sh-oligopeptide-72) - унікальний регуляторний олигопептид; високомолекулярна гіалуронова кислота (3300 кДа, 1,5%); фактори росту: Епідермальний, інсуліноподібний, фактор росту фібробластів основний; регуляторні пептиди: тіоредоксін, мідьомісткі трипептид; Вітаміни (A, групи B, C, E, К); амінокислоти; нуклеїнові кислоти; мікроелементи; коензими.
Рекомендований курс: 1-2 процедури з інтервалом в 14 днів, регулярність - 1 раз на рік.
Країна виробник: США

Вартість процедури: 4520 грн
Meso-Xanthin F199
Meso Xanthin F199 - в'язкий і еластичний стерильний гель для поверхневого ін'єкційного введення для поліпшення стану шкіри і уповільнення процесу старіння. Його основне призначення - це відновлення структури клітини зсередини, що призводить до регенерації тканини.
Позитивний результат після застосування буде видно вже до третього сеансу. До фіналу повного курсу терапія спостерігається повноцінне перетворення шкірного покриву: вирівнюється відтінок, відбувається насичення клітин вологою і поживними компонентами, відбувається розгладження мімічних зморшок і глибоких складок, спостерігається ефект підтяжки лицьового овалу.
До складу F199 входять: Каротиноід фукоксантин (активна речовина); гіалуронова кислота; олігопептиди і поліпептиди; мідьомісткий трипептид; ряд вітамінів (А, С і Е); амінокислоти; коензими; нуклеїнові кислоти.
Рекомендований курс: 2-6 процедур з інтервалом в 7-14 днів.
Країна виробник: США

Вартість процедури: 4520 грн
Meso-Genesis BP3
Meso-Genesis BP3 - інноваційний ін'єкційний пептидовмісний препарат нового покоління для ефективної корекції нерубцьових алопецій (облисіння). Багатокомпонентна формула для посилення росту волосся у чоловіків і жінок: зупиняє передчасну втрату волосся; активує ріст нового волосся на ділянках порідіння і випадіння; забезпечує відновлення товщини волосся, їх щільності; сприяє поліпшенню регенерації клітин волосяного фолікула.
Meso-Genesis BP3 - стерильний апірогенний безбарвний прозорий розчин. Не містить тваринних білків.
Склад: sh-Oligopeptide-72; Hexapeptide-17; Biochanin-A (Екстракт квіток лугового конюшини); Acetyl Tetrapeptide-3; Acetyl Tetrapeptide-2; нестабілізована гіалуронова кислота; sh-Oligopeptide-2; sh-Polypeptide-9; аденозин трифосфат; біотин; Мідьомісткий пептид; пантенол; кофеїн; екстракт листя гінкго білоба.
Рекомендований курс: від 6 процедур з інтервалом в 7 днів.
Країна виробник: США

Вартість процедури: 2000 грн
MesoEye C71
MesoEye (Мезоай) - унікальний мезотерапевтичний препарат, спрямований на комплексне відновлення артеріальної, венозної і лімфатичної систем периорбітальної зони.
Вже після першої ін'єкції MesoEye шкіра під очима стане свіжою і зволоженою. Після курсу - досягається комплексний антивіковий ефект: ліфтинг верхніх і нижніх повік; розгладження зморшок; зменшення малярних мішків і гриж;
ліквідація набряків; вирівнювання мікрорельєфу шкіри; підвищення тургору.
До складу препарату входить три запатентованих компоненти: Hexapeptide 17 – C71; PeriOrbitalPeptide XP2; DRMC комплекс (дермо-ремодулюючий комплекс).
Результат після курсу процедур тримається до 2,5 років. Базовий курс складається з 3 - 6 процедур, раз в 7 - 10 днів.
Країна виробник: США

Вартість процедури: 4520 грн
Mesosculpt C71
Mesosculpt - ефективний препарат для корекції овалу обличчя. Ін'єкції препарату добре усувають жирові відкладення в нижній, середній частині обличчя, підтягують шкіру, роблять її більш щільною і пружною. Після процедур шкіра стає добре зволоженою, зникає сухість.
За допомогою Mesosculpt C71 можна скорегувати розміри і форму щік, підтягнути овал обличчя, підборіддя, поліпшити контури скул, позбутися від грудочок Біша без операції.
Ін'єкції препарату зменшують носогубні і інші складки, допомагають вирівняти рельєф без контурної пластики або пластичної операції.
Після ін'єкцій шкіра розправляється, виглядає набагато молодше, зникає похмурий і втомлений вигляд. З його допомогою добре коригуються також контури шиї.
Основні активні компоненти препарату:
LipoBlock XP2 - стимулятор активності мітохондрій жирових клітин. Hexapeptide 17 - пептиди, які запускають лімфо- і кровообіг. DRMC - комплекс дерморегуляціі. Він дає ефект підтяжки, зміцнення шкіри. У його складі містяться нуклеозиди, вітаміни, амінокислоти - в цілому понад 50 різновидів.
Рекомендований курс: 4-6 процедур, 1 раз з інтервалом 7-10 днів.
Країна виробник: США

Вартість процедури: 4520 грн
Fusion meso Therapy F-perfect lips (біоревіталізація губ)
Цей препарат, призначений для поліпшення контуру і кольору губ. Обсяг і гідратацію губ підвищують за допомогою гіалуронової кислоти і ацетил гексапептіда-38. Пептид володіє цільовою дією, що підвищує швидкість адіпогенеза. Це призводить до більш високого накопичення ліпідів і збільшення обсягу в губах.


Вартість процедури:
1 мл - 1200 грн
2 мл - 2880 грн
BioRegen Regenyal
BIOREGEN є ін'єкційним медичним препаратом у формі стерильного абсорбуючого гелю на основі гіалуронової КИСЛОТИ
⁣⁣⠀
- Надає біо-індуктивну і біо-регенеруючу дію на тканини і усуває поверхневі недоліки шкіри шляхом зволоження і відновлення тканин дерми. ⁣⁣⠀
- Бореться з ознаками старіння, скорочуючи зморшки натуральним чином.⁣⁣ ⠀
- Запобігає предчасному старінню, за допомогою зволоження і стимуляції, починаючи з 35 років; ⁣⁣⠀
- Покращує колір і якість шкіри з рубцями пост-акне і червоними розтяжками; ⁣⁣⠀
- Відновлює тонус, щільність шкіри обличчя, декольте, грудей, рук, стегон. ⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
Застосовується для: ⁣⁣⠀
- Біо-пожвавлення ⁣⁣⠀
- Швидкої регенерації ⁣⁣⠀
- Покращення метаболічних процесів ⁣⁣⠀
- Відновлення і зміцнення дермальной структури шкіри. ⁣⁣⠀
⁣⁣⠀
Інноваційна формула Bioregen містить Гіалуронову кислоту, 5 фракцій з різною молекулярною вагою, яка забезпечує швидку і пролонговану біо-регенерацію шкіри, яка в свою чергу, забезпечує біо-реструктуризацію тканин з першої процедури і до 6 місяців. ⁣⁣⠀
Показання: ⁣⁣⠀
- Суха, тьмяна шкіра ⁣⁣⠀
- Зневоднена шкіра будь-якої етіології ⁣⁣⠀
- Зниження тургору і еластичності шкіри ⁣⁣⠀
- Зморшки ⁣⁣⠀
- Фотостаріння ⁣⁣⠀
- Відновлення шкіри після агресивних процедур. ⁣
⁣⁣⠀
Основний курс: 3 процедури з інтервалом в 2 тижні. Підтримуюча терапія: 1 процедура в місяць.⁣⁣

Вартість процедури: 2450 грн
Mastelli Newest
Біоревіталізуючий гель останнього покоління - призначений для корекції вікових змін, поліпшення тургору, тонусу і еластичності шкіри, уповільнення процесу утворення зморшок і скорочення їх числа. Препарат надає шкірі сяйво, зволожує і покращує її зовнішній вигляд.


Вартість процедури: 2мл - 3875 грн
Mastelli Plinest
Препарат PLINEST для полінукліотидної біоревіталізації створений італійською компанією MASTELLI. Ін'єкції PLINEST високоефективні для корекції інволюційних змін зрілої атонічной шкіри і стримування процесів старіння.

Області застосування:
 • обличчя;
 • періорбітальна зона;
 • шия і декольте;
 • тіло, в т.ч. кисті рук.

Переваги PLINEST:
 • абсолютна біосумісність і гіпоалергенність;
 • виражений тривалий ефект тканинної гідратації і репарації шкіри;
 • посилене антиоксидантну дію;
 • відповідність європейським і російським стандартам безпеки.

Вартість процедури: 2 мл - 3615 грн
Mastelli Plinest Fast
Plinest Fast являє собою більш інтенсивний за своєю дією препарат, ніж Mastelli Plinest. Для зрілої шкіри з вираженими ознаками фотостаріння і для інтенсивної терапії інволюційних (вікових) змін шкіри. Підготовка до і реабілітації після агресивних і травмуючих косметологічних процедур (лазерні пілінги, пластичні операції, установка мезонітей).
Plinest Fast призначений для делікатних зон (періорбітальна зона, шия, вушна раковина), стимуляция роста волос, а также профилактики інволюційних змін шкіри.

Переваги PLINEST:
 • абсолютна біосумісність і гіпоалергенність;
 • виражений тривалий ефект тканинної гідратації і репарації шкіри;
 • посилене антиоксидантну дію;
 • відповідність європейським і російським стандартам безпеки.

Вартість процедури: 2 мл - 3350 грн
Mastelli IAlest
Lalest - препарат-гель з високою в'язкістю, призначений для біоревітализації, процедури омолодження шкіри.

Переваги
 • добре переноситься, гіпоалергенний препарат;
 • відновлює опорну структуру шкіри;
 • підвищує захист від УФ-випромінювання;
 • запускає в шкірі процеси загоєння і відновлення.

Показання
 • Вікові зміни кольору (в тому числі пігментація) і тонусу шкірних покривів.
 • Зневоднення, в'ялість шкіри.
 • Профілактика фотостаріння.
 • Підготовка до травматичним для шкіри процедурам, період реабілітації після таких процедур.

Lalest добре поєднується з препаратами-біоревіталізантамb лінійки Plinest(Plinest і PlinestFast), які запускають активне виробництво колагену. Колаген є білок, який утворює каркас шкіри, який відповідає за її щільність і еластичність.

Після застосування гіалуронової гелю Ialest ефект помітний майже відразу після процедури і поступово посилюється:
 • зморшки згладжуються, рельєф шкіри вирівнюється;
 • контури особи підтягуються, стають більш чіткими;
 • колір шкіри поліпшується, підвищується її пружність.
Lalestвикористовується для биоревитализации шкіри обличчя, в тому числі периорбитальной області (навколо очей), шиї, волосистої частини голови, зони декольте і тильної сторони кистей.
Ефект зберігається тривалий час, особливо при комплексному застосуванні з препаратами Plinest.Необходімость повторної процедури слід обговорити з нашим лікарем-дерматологом. Зазвичай повторний курс через 6-8 місяців.

Вартість процедури: 2 мл - 3090 грн
Hydroline Extra
HydroLine Extra - це збагачений комплексний препарат, призначений для ін'єкцій в області обличчя і шиї. У його складі присутні амінокислоти, гіалуронова кислота і комплекси вітамінів і мінералів. Концентрація активних компонентів в цьому препараті вище, ніж в HydroLine, тому його можна активно застосовувати в складних багаторівневих антивікових програмах, він показаний в ході реабілітації після пілінгів і лазерного впливу.
Ставиться препарат курсом, в курсі близько 5-7 процедур, спочатку одна процедура раз на тиждень-два, але після трьох перших процедур інтервал між процедурами можна збільшити.
Неможливо не відзначити: HydroLine Extra діє дуже швидко: поліпшується колір обличчя, коли швидко підтягується, стає більш пружною і щільною, тому його можна застосовувати, якщо хочеться отримати швидкі результати.

Вартість процедури: 2 мл - 1025 грн
Мезотерапія*
Vasis
Комплексний препарат судиннї дії стимулюючий мікроциркуляцію. Підвищує еластичність судинної стінки, має антиоксидантну дію і покращує трофіку і оксигенацію в тканинах.
Склад препарату Vasis: троксерутин; екстракт гінгко білоба; глутатіон; коензим Q 10.
Рекомендований курс процедур
До 10 процедур з інтервалом 5-7 днів, в залежності від особливостей шкіри пацієнта.
Країна виробник: Німеччина

Вартість процедури: 850 грн
F-eye contour
Препарат призначений для усунення таких проблем як: мішки під очима, темні кола, зморшки, в'ялість і сухість шкіри навколо очей. Пептиди і гіалуронова кислота посилюють пружність шкіри, підвищують гідратацію і зменшують зморшки. Ацетил тетрапептид-5 бореться з набряками і надає протизастійну дію, підвищуючи пружність і гладкість шкіри. Кофеїн активізує усунення рідини. Органічний кремній і вітамін С відновлюють матрицю шкіри.
Активні інгредієнти: гексапептид; ацетил тетрапептид; гіалуронова кислота; органічний кремній; кофеїн; вітамін С.
Рекомендований курс: до 10 процедур з інтервалом 5-7 днів.
Країна виробник: Іспанія

Вартість процедури: 850 грн
Melis hair men
F-HAIR MEN - унікальний продукт, який є ефективним засобом для лікування андрогенетичної алопеції. Формула містить пептиди, фактори росту, органічний кремній, пантенол і гіалуронову кислоту.
Основні переваги: запобігає випаданню волосся; сприяє зростанню нового волосся; зберігає волосся від втрати кольору; зміцнює волосяні фолікули і покращує структуру волосся; захищає волосся.
Активні інгредієнти: гіалуронова кислота 0,1%; D-пантенол; екстракт квітів конюшини; карнозин 1%; органічний кремній 1,4%; ацетил тетрапептид-3, CG-пептид міді, CG-IDP2 біоміметичні пептид, CG-VEGF фактор росту, CG-aFGF фактор росту.
Рекомендований курс: 1 раз в 10-14 днів, 4-12 процедур.
Країна виробник: Іспанія

Вартість процедури: 850 грн
Hair Loss control
Hair Loss Control на основі вітаміну В6, цинку, аминофілліна. Компоненти надають відновлюючу, зволожуючий і протизапальну дію, зміцнюють судини. Цей препарат для терапії андрогенної алопеції у чоловіків і жінок, який дає практично миттєвий результат.
Рекомендований курс: 1 раз в 7-10 днів, 8-10 процедур.
Країна виробник: Іспанія

Вартість процедури: 1075 грн
Veluderm (Botulopeptide)
Універсальний коктейль для підвищення пружності і гідратації шкіри. Скорочує дерму, розслаблює мімічні м'язи, розгладжує складки і зморшки, покращує структуру і колір шкіри. Подовжує дію ботулінічного токсину, імітує дію ботулінічного токсину (при небажанні, протипоказах або резистентності до токсину).
Країна виробник: Іспанія

Вартість процедури: 3400 грн (ціна вказана за курс)
Rejuran Skin Booster 4ml
Rejuran Skin Booster - бустер для живлення та повернення сяйва тьмяній та стомленій шкірі.

Вартість процедури: 2445 грн
Rejuran Tone Up Booster 4ml+0.1g
Rejuran Tone Up Booster - бустер для висвітлення шкіри та посилення його захисного бар'єру.

Вартість процедури: 2560 грн

Bio Cascade
BIO CASCAD for professional trichology - філлер-біоревіталізант для відновлення волосяних фолікул, для збільшення зростання волосся і відновлення волосяних фолікул.
Ефективна і інноваційна формула пептидного комплексу створена спеціально для збільшення зростання і густоти волосся, одночасно зменшення апоптозу (запрограмована загибель клітин)

Вартість процедури: 2140 грн
Lift Professional 5 мл - Ліфтинговая мезотерапия
Вартість процедури: 1355 грн
Muscule Toning
Вартість процедури: 3000 грн
Hair Vital
Вартість процедури: 2мл - 1075 грн
Hair restorer XTRA
Вартість процедури: 2мл - 1075 грн
DNM Anti-Aging Mesopharm Professional
Вартість процедури: 1,3 мл - 1850 грн
DM Lift Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2 мл - 850 грн
Ginkgo Biloba (дренажно-судинний засіб) Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2-4 мл - 850 грн
DVL Capyl (дренажно-судинний засіб) Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2-4 мл - 850 грн
DVL E (дренажно-судинний засіб) Mesopharm Professional
Вартість процедури:
10 мл - 1020 грн
15 мл - 1410 грн
20 мл - 1880 грн
Hydroline Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2 мл - 850 грн

P-Shine (NucleoSpire complex A) Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2 мл - 850 грн

ADN Restart Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2 мл - 850 грн

ADN Restart НА Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2 мл - 850 грн

ADN Restart Peptide Mesopharm Professional
Вартість процедури: 2 мл - 1850 грн

Філлери*
Belotero (Белотеро) soft
Белотеро Софт - це ідеальний засіб як для корекції неглибоких зморшок ("гусячі лапки" навколо очей і дрібних зморшок над верхньою губою), так і для корекції глибоких зморшок і зморшок середньої глибини, як, наприклад, зморшки навколо губ, носогубні складки, так звані «кільця Венери» - на шиї.
Рекомендовано проводити процедуру 1 раз на 6-12 місяців.
Країна виробник: Німеччина

Вартість процедури:
6140 грн (без лідокаїну)
6740 грн (з лідокаїном)
Radiesse
Волюмайзер Radiesse (Радіес) - унікальний дермальний філлер на основі гідроксиапатиту кальцію, що забезпечує безопераційний ліфтинг обличчя і довготривалу корекцію зморшок. Він працює як наповнювач і стимулює процес вироблення власного колагену. На відміну від філерів з гіалуроновою кислотою, Radiesse (Радіес) забезпечує корекцію не на 4-9 місяців, а на 12-15 і довше. Це безпечний і добре вивчений препарат, який не викликає запальної реакції в тканинах, що не мігрує і з часом повністю виводиться з організму.
Контурна пластика з використанням препарату Radiesse ™ (Радіесс) дозволяє вирішити широкий спектр проблем шкіри. До них відносяться: відновлення обсягів в області вилиць і щік, омолодження кистей рук, безопераційна ринопластика - корекція спинки носа, корекція овалу обличчя і підборіддя (безопераційний ліфтинг), усунення носо-губних складок і зморшок маріонетки.
Завдяки впливу філлера Radiesse, відбувається заповнення глибоких зморшок, протидія гравітаційному старінню, зникнення запалих і обвислих скул, виражений ліфтинг і повернення природних контурів.
Radiesse складається з мікросфер синтетичного гідроксиапатиту кальцію (CaHA) (30%), зважених у водному гелі-носії (70%).
Частинки гідроксиапатиту кальцію (CaHA) отримують із зерен вихідної речовини розміром менше мікрона. Ці зерна з'єднуються в ході високотемпературної обробки в мікросфери
• Мікросфери CaHA (гідроксиапатит кальцію) мають однакову форму, розмір варіює від 25 до 45 мкм в діаметрі.
• Іони Ca2 + і PO3- є природними компонентами зубів і кісток, що робить їх свідомо безпечними і біосумісними
• Гель-носій утримує мікросфери разом.
Рекомендується проводити процедуру 1 раз на 1,5 роки.
Країна виробник: Німеччина

Вартість процедури: 7400 грн
Teosyal RHA Kiss
Teosyal RHA Kiss є новітнім представником колекції Teosyal LipUnique, яка складається з п'яти різних дермальних наповнювачів гіалуронової кислоти, що ідеально підходять для збільшення обсягу губ. Teosyal RHA Kiss в основному використовується в якості наповнювача для губ з гіалуронової кислотою, призначеного для збільшення обсягу губ, а також для поліпшення контуру губ. Крім того, наповнювач може бути використаний для заповнення зморшок на обличчі, як періоральних лінії.

Вартість процедури: 1 шприц по 0,7мл - 5045 грн
Teosyal PureSense Kiss
Teosyal PureSense Kiss 1мл (Теосіаль ПурСенс Кісс) - філлер для контурної пластики
Teosyal PureSense Kiss є монофазний філлер, оснований на гіалуроновій кислоті, нетваринного походження. Він абсолютно біосумісний з людським організмом, що істотно знижує ризик виникнення алергічних реакцій і гарантує швидкий і пролонгований результат. Гіалуронова кислота, яка входить до його складу, поглинає воду і утримує вологу, а завдяки її в'язкопружним властивостям утворюється сітка, яка і підтримує еластичність шкіри.

Вартість процедури: 6570 грн
Teosyal Puresense Ultra Deep
Всі філери лінійки Teosyal розрізняються за своїм призначенням, в залежності від щільності і м'якості гелю. Найщільніший наповнювач в серії - Teosyal PureSence Ultra Deep - призначений для вирішення вікових проблем з щільною, пористою шкірою.
Висока концентрація гіалуронової кислоти - 25 мг / г - і ступінь ретикуляції +++++ дозволяють препарату ефективно насичувати шкіру цим незамінним полисахаридом, який відповідає за продовження нашої молодості. Гіалуронову кислоту філерів Теосіаль відрізняє висока якість і «чистота»: завдяки унікальній технології вона проходить складний процес очищення від залишкових білків і продуктів життєдіяльності бактерій.
Таким чином, філер виходить чистим, стабільним, м'яким, однорідним, в'язким, біосумісним зі шкірою і безпечним.

Вартість процедури: 6993 грн
Teosyal RHA 4
Вартість процедури: 1,2 мл - 7140 грн
Teosyal RHA 3
Вартість процедури: 1 мл - 6870 грн
Teosyal Touch Up
Вартість процедури: 0,5 мл - 3260 грн
Juviderm Volift retouch 0,6 ml
Наповнювач, який ефективний в усуненні зморшок середньої і великої глибини в області підборіддя, носо-губної області. Відмінно проявив себе в створенні обсягу губ і в корекції лицьового контуру.

Вартість процедури: 4430 грн
Juviderm Volift Lidocain 1 ml (з лідокаїном)
Вартість процедури: 1 мл - 7660 грн
Juviderm Ultra Smile
Вартість процедури: 0,6 мл - 3516 грн
Juviderm Ultra 3
Вартість процедури: 1 мл - 5670 грн
Neuramis Deep
Філер Neuramis Deep (Нейраміс Діп) ефективно усуває средневираженні і глибокі зморшки, заповнює дефекти, а також використовується для значного збільшення губ. Препарат є безпечним і біологічно сумісним з тканинами людського тіла.

Вартість процедури: 2912 грн
Neuramis Light Lidocaine
Філер Neuramis Light Lidocaine (Нейраміс Лайт ледокаїн) відновлює міжклітинний каркас дерми, дозволяючи шкірі довгий час зберігати молодість і красу. Препарат є безпечним і біологічно сумісним з тканинами людського тіла.

Вартість процедури: 2614 грн
Phillex Fine Lips
Вартість процедури: 3300 грн
Непрямі ліполітики*
Revanelle Lift "Бразильска попа"
З віком м'язи, що розтягуються, втрачають свій тонус і перестають утримувати вище розташовані поверхневі жирові компартменти і шкіру в правильному положенні, що призводить до їх зсуву вперед і вниз і викликає деформацію. Для підтримки нормальної архітектоніки обличчя та тіла та його гармонійної форми необхідна формула Revanelle Lift. Навіть у стані спокою м'язи виділяють невелику кількість нейромедіатора — ацетилхолін для забезпечення їхньої фізіологічної функції та правильного натягу. Revanelle Lift містить у своєму складі ефірну похідну холіну, яка при введенні в організм за законом Міхаеліса-Ментона перетворюється на ацетилхолін у кількості, необхідній для підтримки залишкового тонусу м'язів.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
ОБЛИЧЧЯ
-Леваторна порція лобової частини лобно-потиличного м'яза
-Леваторна порція кругового м'яза ока
-Велика і мала вилицеві м'язи
ТІЛО:
-Тонізація сідничних м'язів
-Тонізація м'язів внутрішньої поверхні стегна
-Тонізація м'язів грудей
-Тонізація м'язів внутрішньої поверхні плечей


РЕКОМЕНДОВАНИЙ КУРС:
-1 процедура у 7-10 днів до досягнення бажаного результату.
-1 підтримуюча процедура на місяць.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:
-Вагітність та період лактації
-Наявність запальних елементів у зонах передбачуваних ін'єкцій
-Наявність гострих або загострення хронічних захворювань

Вартість процедури: 20мл - 3000 грн
Fat Apoptosis/Revanelle
Непрямий ліполітік з вітаміном С і тривалентним залізом. Дозволяє зменшити жировий прошарок в періорбітальній зоні, по овалу обличчя, а також відкоригувати жирові відкладення на тілі. Прискорює природну загибель жирових клітин. Не викликає токсичного навантаження на організм, на відміну від прямих ліполітиків. Дія порівнюється по дії з прямими ліполітиками.
Курс складається від 1 до 6 процедур, в залежності від проблематики.
Країна виробник: Італія

Вартість процедури:
S 10 мл - 1700 грн
M 20 мл - 2300 грн
XL 50 мл - 3800 грн
Fusion F-XBC
F-XBC для тіла це сильнодіюча формула, яка допомагає досягти досконалих ліній тіла. Кожен флакон містить тільки чисті , без консервантів і інших хімічних добавок. Інгредієнти діють на безліч процесів в шкірі: допомагає позбутися від «апельсинової» кірки, надає ліполітичну і дренажну дію, покращує якість шкіри. А також знижує
Набряклість; виводить токсини і зменшує біль в ногах; знищує накопичені жирові відкладення; зміцнює шкіру; стимулює спалювання жиру в клітинах; зміцнює кровоносні судини і покращує мікроциркуляцію.
Рекомендований курс: 1 раз з інтервалом 7 днів, до 10 процедур.
Країна виробник: Іспанія

Вартість процедури: 850 грн
Тріада PB Serum (Lipaza Gialuronidaza Collagenaza)
Для впливу на корекцію локальних жирових відкладень, відновлення еластичності і пружності шкіри кращим вибором стане Тріада - ензимна терапія трьох ферментів, який виробляє наш організм:
Ліпаза - усуває жировий прошарок, каталізує розщеплення жирів.
Коллагеназа - руйнує фіброзні перемички Верде целюліту і усуває "апельсинову кірку", стимулює вироблення нового колагену.
Гіалуронідаза - розчеплюючи гіалуронову кислоту, коригує кількість рідини в гіподермі, що є ефективним дренажем і усуває набряки (целюліт).
Результат: усунення та профілактика різних форм целюліту, в тому числі і застарілого; усунення так званої "апельсинової кірки"; усунення локальної жирового прошарку; яскраво вираженний дренажний ефект; усунення набряків і надлишків рідини; загальне поліпшення стану шкіри; нормалізація всіх обмінних процесів в організмі на таких рівнях, як гіподерма і дерма; омолодження шкіри.
Рекомендовано проводити процедуру 1 раз кожні 14 днів до досягнення бажаного результату.

Вартість процедури: 2465 грн
Light fit
Препарат з Південної Кореї допомагає ефективно впоратися з жирами в різних областях, запобігаючи його повторне утворення. Засіб сприяє підтяжки овалу, носа, щік, розгладженню шкіри, подвійного підборіддя. Речовина стимулює роботу судин, лімфатичної системи, нормалізує обмінні процеси.
Препарат являється одним з самих безболісних у своєму роді.

Вартість процедури:
2мл- 850 грн

* У зв'язку з постіно діючими спеціальними пропозиціями, точну ціну можна дізнатись, зателефонувавши за телефонами INjoy BC, а також скачавши наш додаток.