INjoy Beauty complex

Відновлення волосся

INjoy BC
Кератинове вирівнювання Brazilian Blowout - безпечна процедура для неперевершеної гладкості, блиску і сили вашого волосся.
В результаті кератинового вирівнювання Brazilian Blowout волосся:

Ботокс для волосся Honma Tokyo (Японія)
Мрієте про волосся, як на обкладинках глянцевих журналів - Ботокс Honma Tokyo саме те, що Вам потрібно. Його мета в заповненні пошкоджених ділянок поживними речовинами без ефекту випрямлення, що відрізняє дану
Відновлююча процедура Hahonico (Японія)
Hahonico реконструкція допоможе виправити:
1.Пористість, ламкість, тьмяність і млявість волосся
2. Випадіння волосся
3. Пошкоджене волосся після хімічних завивок або фарбувань
Абсолютне щастя для волосся від Lebel (Японія)
Наш салон пропонує повний оригінальний 13-етапний комплекс, "Абсолютне щастя" від LEBEL що не має аналогів в світі. Користується популярністю, серед знаменитостей всього світу, так як буквально після
OlaPlex активний захист (США)
OlaPlex - єдиний препарат в своєму роді, який глибоко відновлює дисульфідні зв'язки, таким чином навіть самі інтенсивні хімічних процедури шкодять волоссю мінімально, тому якщо ви часто експериментуєте з стилістичними
Кератинове вирівнювання волосся brazilian blowout (США)
• ідеально гладке по всій довжині
• еластичне, живе, пружне
• не вимагає застосування засобів для укладки
• має приголомшливий блиск
• виглядає чудово відразу після миття голови і звичайного розчісування
• навіть при вологій погоді залишається рівними і зберігає шовковисту гладкість.
Для збереження ефекту після процедури обов'язково використовувати спеціальний домашній догляд. Результат від бразильського вирівнювання волосся, триває від 12 тижнів.

Вартість процедури: 750-4200 грн
послугу від кератинового випрямлення.
Основні показання - ламке, крихке волосся, освітлене або пофарбоване, посічені кінчики.
Програма структурує завиток, прибирає пористість і пухнастість. Процедура має WOW-ефект, вже після першого разу, ваші волосся буде блискучі, щільні і шовковисте.
Приголомшливий результат триває до 2 місяців, після чого рекомендується повторити процедуру для пролонгації. Для збереження ефекту після процедури обов'язково використовувати спеціальний домашній догляд.

Вартість процедури: 1200-3200 грн
4. Волосся, яке електризується від зимових морозів або жаркого сонця
Hahonico унікальна тим, що вона не робить волосся важчим.
Під час процедури молекули білків, кератину, жирів і інших корисних компонентів проникають під кутикулу волоса, заповнюючи порожнини всередині і відновлюючи тим самим його пошкоджену структуру.
Рекомендується проводити процедуру 1 раз в 2 тижні - якщо, у вас пористі або освітлене волосся. Один раз на місяць - як підтримуюча процедура, для збереження здоров'я волосся.
Hahonico розроблена на натуральних інгредієнтах, тому підходить абсолютно всім людям, включаючи вагітних і жінок, що годують груддю.

Вартість процедури: 890-2940 грн
першої процедури Ви станете володаркою просто неповторного голлівудського волосся. Важливо, що комплекс позитивно впливає на стан не тільки волосся, але і шкіри голови. В ході процедур зникають проблеми сухості, свербежу, і запалення шкірних покривів. Щоб досягти стійкого ефекту, рекомендуємо пройти курс процедур. Завдяки багатому складу, комплекс «Абсолютна щастя для волосся» має пролонговану дію. Тобто навіть після завершення рекомендованого курсу активні інгредієнти, які проникли в структуру волоса, будуть продовжувати діяти. Догляду комплекс має накопичувальний ефект. В залежності від ступеня пошкоджень, рекомендується пройти 4-6 процедур з періодичністю в 1-2 тижні.

Вартість процедури: 1160-3300 грн
рішеннями, відновлення волосся Olaplex - для вас! І весь цей результат супроводжується повною відсутністю будь-яких шкідливих речовин в складі.

Вартість:
OLAPLEX активний захист 770-1650 грн
OLAPLEX захист при фарбуванні 350-750 грн
INjoy BC