INJOY BEAUTY COMPLEX
Чистка обличчя
Відповіді на всі питання
INjoy Beauty Complex - це простір, де Вас завжди чекають і про Вас піклуються. Висока якість послуг, представляється кваліфікованими і талановитими майстрами. Ми цінуємо ваш час і хочемо бути причетні до вашого щастя.
INJOY BEAUTY COMPLEX
ГОЛОВНА ПРОЦЕДУРА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ОБЛИЧЧЯМ
Щоденне очищення шкіри за допомогою різноманітних засобів, нажаль, недостатньо для глибокого очищення шкіри. Особливо актуальною є дана проблема для тих, у кого жирна, проблемна або чутлива шкіра. Поступово її пори забиваються, що призводить до появи акне, запалень та висипів. Також без глибокого очищення в дермі уповільнюються обмінні процеси та регенерація, через що вона швидше втрачає свою пружність та еластичність.
INjoy BC
Професійне чищення обличчя слід починати робити ще з підліткового віку, коли з'являються перші проблеми зі шкірою. Але робити це краще під контролем досвідченого лікаря дерматолога. Він повинен визначити тип шкіри та підібрати метод очищення, який буде найбільш ефективним та безпечним.
Для яких типів шкіри рекомендована регулярна чистка обличчя
Чистка обличчя рекомендована для усіх типів обличчя, але особливо необхідна вона для:
Проводити очищення необхідно всім, але з різною періодичністю. Наприклад, при сухій та нормальній шкірі може бути достатньо проведення одного сеансу раз на 2-3 місяці, тоді як при проблемній та жирній очищенні потрібно частіше. Більш точно періодичність може виявити косметолог-дерматолог при обстеженні шкіри обличчя
Проблемна
шкіра
жирна
шкіра
ЧУТЛИВА
шкіра
КОМБІНО-
ВАНА
шкіра
СУХА
шкіра
Які результати дає чистка обличчя
Чистка обличчя є обов'язковою і регулярною процедурою у догляді за вашою шкірою обличчя
глибоке очищення;

звуження пір;

усунення або зменшення акне та інших висипів;

вирівнювання рельєфу та кольору;

поліпшення обмінних процесів та регенерацію тканин;

підвищення пружності;

скорочення кількості дрібних зморшок;

профілактику старіння.
Види чисток у INjoy BC
Механічна або ручна чистка - процедуру проводять косметологи пальцями або спеціальними петлями. Видалення чорних або білих точок на обличчі (просянок, комедонів або вугрів) здійснюється вручну.
Незважаючи на те, що даний спосіб чистки досить неприємний, він дуже ефективний. Жирна та проблемна шкіра стане набагато чистішою. Дана процедура виконуватиметься професіоналом при дотриманні всіх правил асептики та антисептики. Зовні механічне чищення обличчя схоже на самостійне видавлювання прищів, але з дотриманням косметологічних та гігієнічних застережень. Це найретельніший з усіх способів чищення, що допомагає при особливо складних випадках.
МЕХАНІЧНА ЧИСТКА
Ультразвукове чищення - це апаратне очищення, яке проводиться за допомогою ультразвукових хвиль високої частоти.
Ефективність УЗ чищення обумовлена здатністю ультразвукових хвиль проникати глибоко у шкіру. Проводячи мікромасаж, вона розм'якшує забруднення та виводить їх на поверхню.
На відміну від механічної, даний вид процедури менш травматичний та болісний, але він не підходить дуже жирної та проблемної шкіри.
УЛЬТРАЗВУКОВА ЧИСТКА
Більш універсальний способ чистки, яка підходить для будь-якого типу шкіри через поєднання двох способів очищення, як ультразвукової, так і механічної.
Комбінована чистка є менш травматичною, ніж механічна. Основна чистка проводиться ультразвуком, а складні ділянки обробляються механічно (як правило, це Т-зона).
КОМБІНОВАНА ЧИСТКА
Один з етапів догляду на апараті Aquapure.
AQUAPURE - це неінвазивна багатофункціональна процедура для комплексного догляду за шкірою обличчя. Прцедури можна робити як окремо, так і комплексно.
Чистка - це перший етап апаратного догляду. Аквачистка проходить з додаванням сиворотки SEBO + Acne Prevention & Moisturizing. Підходить для всіх типів обличчя, особливо жирної, проблемної та чутливої.
ЧИСТКА AQUAPURE
Наш спеціаліст
Тимошенко Марія Олегівна
Лікар дерматолог, косметолог
Стаж 6 років
Лікар-дерматовенеролог і сертифікований косметолог-естетист: "Мій пріоритет - ваша чиста і здорова шкіра, і я точно знаю, що потрібно для цього робити. Завдяки індивідуальному комплексному підходу допоможу обрати процедуру, яка підходить саме Вам. Займаюся ботулінотерапіею, усіма видами доглядових та апаратних косметологічних процедур. Ще я зможу відповісти на всі питання з харчування, способу життя, режиму сну і всьому, що стосується вашого здоров'я. Давайте разом змусимо ваше обличчя сяяти здоров'ям і красою!
INjoy BC
Наші послуги
INjoy BC
ПРАЙС НА ПОСЛУГИ
Чистка обличчя по типу шкіри
1000-1200 грн
60-90 хв
INjoy BC
Залишилися ще питання?
Чи бажаєте записатись?
Залиште свої контакти
і наші адміністратори з
Вами зв'яжуться