INjoy Beauty complex

Естетична косметологія і дерматологія

INjoy BC
Чистка обличчя Anna Lotan
Чистка обличчя - це глибоке механічне очищення шкіри від скупчення продуктів сальних і потових залоз в порах.
На відміну від класичної чистки, чистка за методом Anna Lotan це ще і догляд за шкірою, а також ефективна, не травматична підготовка до проведення основного курсу процедур.
Розпушення верхнього шару шкіри досягається застосуванням ультразволожуюючих натуральних біокосмецевтичних гелів Anna Lotan, підібраних за типом і станом шкіри.
Рекомендований курс: для сухої шкіри – 1 раз на 3 місяці; для комбінованої шкіри - 1 раз на місяць; для жирної шкіри – 1 раз на 2-3 тижні.
Країна виробник: Ізраїль

Вартість процедури: 1000 грн
Чистка обличчя Holy Land
Чистка обличчя на основі космецевтичних препаратів ізраїльської фірми Holy Land - це один з найбезпечніших і ефективних методів з доступних сьогодні.
Програма очищення складається індивідуально, з огляду на стан шкіри і її особливості. Ефект процедури - пори скорочуються, знімається запалення, поверхня шкіри і колір обличчя вирівнюються.
Рекомендований курс: для сухої шкіри – 1 раз на 3-6 місяців, для комбінованої шкіри – 1 раз на місяць, для жирної шкіри – 1 раз на 5 тижнів.
Країна виробник: Ізраїль

Вартість процедури: 1000 грн

Атравматична чистка (для різних типів шкіри) Holy Land
Атравматична чистка обличчя - це процедура очищення шкіри від ороговілого верхнього шару за допомогою спеціальних препаратів Holy Land на основі фруктових кислот. Це самий м'який і дбайливий варіант очищення, який дозволяє очистити шкіру без болю і травмуючої дії. Курс підбирається індивідуально, від 1 разу кожні 3 тижні до 1 разу кожні 3 місяці.

Вартість процедури: 1000 грн

Чистка обличчя Methode Brigitte Kettner
Жирний блиск або нерівності відіграють визначальну роль у формуванні зовнішнього вигляду обличчя. На ділянках жирної шкіри, як правило, є комедони та недоліки. Зазвичай вони проявляються у вигляді розширених пор і надмірним жирним блиском. При "проблемній шкірі" може спостерігатися посилення вироблення шкірного сала у всій області обличчя, тоді як комбінована шкіра має тенденцію до жирності в так званій Т-зоні і є нормальною або сухою в області щік. Чим складніша ситуація на шкірі, тим більш важливим є глибокий догляд за шкірою, який цілісно впливає на метаболізм ній.
Чистка обличчя на косметиці Methode Brigitte Kettner- є основним етапом лікування проблемної, жирної шкіри. Видаляє надлишки шкірного сала та жиру, очищає закупорені пори та вугрі. Разом з оптимальним домашнім доглядом, це ідеальна лікування та профілактика прищів, вона також допомагає боротися з поточними недоліками та регулювати надпродукцію шкірного сала.
Рекомендовано для жирної та комбінованої шкіри, а також шкіри схильної до висипань.

Країна виробник: Німеччина

Вартість процедури: 1200 грн

Монодозні догляди Casmara (Іспанія)*
Доглядова процедура "Skin Sensations" Luxury від Casmara
Комплексна процедура по догляду за шкірою обличчя, яка насичує шкіру всіма необхідними елементами (вода, мінерали, вітаміни і т.д.) Як правило, всі ці елементи присутні в здоровій шкірі, але з різних причин їх може бути недостатньо. Це призводить до порушення балансу шкіри (зневоднення, недолік життєздатності, еластичності і тонусу і т.д.). Порушення цього балансу призводить до прискорення процесу старіння шкіри. Завдяки глибокому впровадженню активних речовин (вітамінів А, С, Е і комплексу мінералів), цей догляд по своїй ефективності можна порівняти з інвазивними процедурами, проведеними в клініках пластичної хірургії.

Вартість процедури: 1480 грн
Доглядова процедура "Інтенсивна з Q-10" Vitalazing від Casmara
Професійний догляд інтенсивного живлення з вмістом двох основних біоенергетичних інгредієнтів: CREATINE і COENZIMA Q10, які забезпечують шкіру енергією, необхідною для її пробудження і відновлення. Це прекрасне поєднання компонентів, результатом дії якого є глибоке оновлення шкіри. Це природні речовини, що володіють природними енергетичними і антиоксидантними властивостями.

Засіб унісекс для будь-якого типу шкіри, віку і пори року. Інтенсивна живильна дія догляду робить його особливо рекомендованим для сухої шкіри з ознаками старіння, а також для шкіри, яка потребує відновлення. Для досягнення більш швидких і тривалих результатів рекомендується використовувати підтримуючі засоби для щоденного догляду.

Ми рекомендуємо комбінувати догляд в салоні 1 раз на тиждень протягом 2 місяців разом з 3 засобами домашнього догляду для досягнення вражаючих результатів.

Вартість процедури: 1480 грн
Доглядова процедура "Омолодження з Q-10" Rescue від Casmara
НОВИНКА! Лабораторія Casmara представляє Q10 RESCUE - революційну ОМОЛОДЖУЮЧУ колекцію преміум-класу, яка НАСИЧУЄ шкіру ЕНЕРГІЄЮ, ВІДНОВЛЮЄ, БАЛАНСУЄ та забезпечує ІНТЕНСИВНЕ ЖИВЛЕННЯ.
Унікальна формула на основі SMART Q10 GPS технології, КОСМЕТИЧНИХ РАДІОЧАСТОТ, ПРОГОРМОНІВ та ß-ЕНДОРФІНІВ, які в синергії з іншими активними інгредієнтами забезпечують вражаючий результат вже після першого використання!
Лінія розроблена для дуже зрілої шкіри 60+, а також для зрілої шкіри 45+ з ознаками старіння, при втраті енергії, при зневодненні і дисбалансі шкіри.
Лінія представлена професійним монодозним доглядом "Q10 Rescue" та кремом для домашнього догляду "Інтенсивно живильним Q10 Rescue".
Q10 RESCUE - абсолютне відновлення для самої вибагливої шкіри!

Вартість процедури: 1730 грн
Доглядова процедура "Регенерин" Renovating від Casmara
Догляд спеціально розроблений для шкіри після 30 років, при першій появі мімічних зморшок. Рекомендований для сухої, тонкої шкіри. Також рекомендується при пігментації. Ідеальний для шкіри, якій необхідне відновлення.

Вартість процедури: 1550 грн
Доглядова процедура "Infinity" від Casmara
INFINITY - це революційна косметична концепція з цілісним підходом, яка комплексно бореться зі старінням і досягає вражаючих результатів.

Підходить для будь-якого типу шкіри, в тому числі делікатної, чутливої та пошкодженої шкіри. Створена спеціально для зрілої шкіри, яка потребує інтенсивного омолоджуючого догляду, для боротьби з втратою пружності, глибокими зморшками і яскраво вираженими мімічними зморшками. Формула унісекс. Для будь-якого часу року.

Уповільнює процес старіння і помітно зменшує ознаки старіння шкіри. Виконує 3 ключові дії, які уповільнюють старіння: відновлює пошкоджені клітини, підвищує рівень їх енергії і зміцнює їх захисний бар'єр.

Ми рекомендуємо комбінувати догляд в салоні 1 раз на тиждень протягом 2 місяців разом з засобами домашнього догляду, щоб максимально використовувати першорядні корисні властивості для досягнення вражаючих результатів.


Вартість процедури: 1930 грн
Доглядова процедура "Age Defense" від Casmara
AgeDefense це ексклюзивний досконалий 360 ° Антивіковий догляд з про & пребіотик технологією. Даний догляд піклується про вашу шкіру зсередини і зовні, завдяки впливу інноваційних натуральних активних інгредієнтів з потужним антивіковим ефектом, який уповільнює, запобігає і коригує ознаки старіння шкіри, зберігаючи її молодою і здоровою.

Вартість процедури: 1930 грн
Доглядова процедура "Чистий кисень" Purifying від Casmara
Ексклюзивний професійний догляд очищуючий, кісненасичующої дії на основі високої технології COSMETIC DRON і ЧИСТОГО КИСНЮ. Революційний догляд, очищає шкіру на всіх рівнях. На поверхневому рівні відбувається видалення забруднень і спрощення вилучення комедонів. Усередині відбувається видалення токсинів з клітин, що продовжує їхнє життя і сприяє їх роботі на повну силу. Формула даного догляду забезпечує шкіру чистим киснем, таким чином покращуючи процес клітинного дихання, в результаті чого шкіра обличчя набуває здорове сяйва.

Підходить для всіх типів шкіри, включаючи чутливу, схильну до алергічних реакцій, подразнену шкіру. Для глибокого очищення шкіри обличчя і поліпшення ефекту подальшого щоденного косметичного догляду. Формула унісекс. Підходить для застосування в будь-який час року.

Щоб домогтися оптимальних результатів, ми рекомендуємо застосовувати його 1 раз на тиждень протягом 4-8 тижнів. По завершенню першого етапу процедур, можна перейти до підтримки результатів 1 раз на місяць.


Вартість процедури: 1320 грн
Вартість атравматичної чистки обличчя на даній процедурі: 1720 грн
Доглядова процедура "Годжи" Antioxidant від Casmara
Професійний догляд, який має сильну антиоксидантну дію через великий вміст екстракту плода Годжі тибетського походження (Lycium Barbarum - вирощений екологічним способом, сертифікований ECOCERT). Завдяки новим високим технологіям, ці активні інгредієнти дають все найнеобхідніше для шкіри.

Засіб унісекс для будь-якого типу шкіри, віку і пори року. Допомагає запобігти ознакам старіння і покращує природний захист шкіри. Помітно покращує зовнішній вигляд і здоров'я шкіри. Використовується стільки раз, скільки це необхідно в будь-який час року. Для досягнення більш швидких і тривалих результатів рекомендується використовувати підтримуючі засоби для щоденного догляду.

Щоб домогтися оптимальних результатів за допомогою догляду Годжі, ми рекомендуємо застосовувати його 1 раз на тиждень протягом 4-8 тижнів. Після завершення першого етапу процедур, можна перейти до підтримки результатів 1 раз на місяць.


Вартість процедури: 1320 грн
Доглядова процедура "Shine Stop" від Casmara
Догляд призначений для комбінованої, жирної шкіри і шкіри з акне. Особливо він призначений для виборчого догляду за шкірою, що знаходиться в мало естетичному стані через надлишок сальної секреції: потовщена шкіра, розширені пори, чорні точки, кератоз, зайвий блиск.

Вартість процедури: 1420 грн
Вартість атравматичної чистки обличчя на даній процедурі: 1720 грн
Доглядова процедура "Advanced Nacar" від Casmara
Комплексний інноваційний догляд Advanced Nacar - це професійний відбілюючий, освітлюючий догляд з антивіковою дією, який видаляє і запобігає появі пігментних плям, робить більш рівним і сяючим тон обличчя і бореться з усіма ознаками старіння завдяки активним інгредієнтам нового покоління.
Догляд розроблений для шкіри з гіперпігментацією, нерівним тьмяним тоном і для шкіри, яка потребує інтенсивного освітлення і омолодження. Підходить для всіх типів шкіри.

Вартість процедури: 1930 грн
Доглядові процедури Methode Brigitte Kettner (Німеччина)*
Доглядова процедура Mini Lifting
Процедура Mini Lifting – ідеальний антивіковий догляд від німецької компаніїї MBK.

Завдяки їй відбувається корекція овалу обличчя, вирівнюються дрібні зморшки. Mini Lifting комплексно зволожує і наповнює шкіру та активізує обмінні процеси. Рекомендовано для лікування та профілактики раннього птозу обличчя.

Підходить для будь-якого типу обличчя, віком від 25 років, при дрібнозморшкуватому та комбінованому типі старіння

Вартість процедури: 1350 грн
Доглядова процедура "Вихідного дня"
Сірий тон шкіри, висипання, які з'явилися не вчасно, а сама шкіра стала сухою і тьмяною? Завтра важливий захід і потрібно виглядати не на 100, а на 200 відсотків?
Тоді Процедура "Вихідного дня" від німецького бренду МВК - те, що Вам потрібно.
Буквально за одну годину шкіра стане зволоженою, гладенькою та сяяти свіжістю.
Складається з 8 етапів:
- очищення;
- глибоке очищення;
- активація шкіри;
- догляд за шкірою навколо очей:
- сироваика;
- масаж або акупресура;
- інтенсивний догляд
- завершальний догляд.

Вартість процедури: 1200 грн
Пілінги (детальніше)*
Пілінг фруктовими кислотами
Пілінг ефективно видаляє зовнішні шари потовщеної або пошкодженої шкіри, покращуючи текстуру і тон. Робить її помітно більш гладкою і здоровою.
Рекомендований курс: 1 раз на 7-10 днів, від 4 процедур.

Вартість процедури: 975 грн
Пілінг Aqua Laser
Комплекс мультіпілінгових інгредієнтів і вітамінів, які працюють з недосконалостями шкіри. Миттєвий результат (протягом 3 хвилин), як при процедурі лазерного освітлення. Шкіра стає більш яскравою, гладкою та пружною.
Рекомендований курс: 1 раз в 2-3 тижні, при досягненні бажаного результату, проводити процедуру 1 раз в 2-3 місяці.

Вартість процедури: 1485 грн

Пептидний пілінг
Ця процедура для відновлення шкіри має подвійну дію. При попаданні на шкіру урсолова кислота видаляє зовнішні шари шкіри, а пептидний комплекс відновлює шкіру і стимулює синтез колагену. Покращує регенірацію шкіри, шліфує і розгладжує текстуру. Зменшує почервоніння і стягнутість.
Рекомендований курс: 1 раз на 10-14 днів, від 4 процедури.

Вартість процедури: 1135 грн
Саліциловий пілінг
Дана процедура відноситься до хімічних пілінгів широкого спектра дії, яка використовується і в лікувальних цілях, і в якості додаткового догляду за шкірою. Головним компонентом тут виступає саліцилова кислота - загальновизнаний антисептичний та себорегулюючий засіб. Вступаючи в контакт з епідермісом, вона «розчиняє» ороговілі клітини, вирівнює шкірний рельєф і знищує бактерії, які провокують появу акне.
Рекомендований курс: 1 раз на 10-14 днів, 4 процедури. Для проблемної шкіри 6-8 процедур (індивідуально).

Вартість процедури: 855 грн

Пілінг "Інтенсивне відновлення"
Пілінг допомагає омолодити шкіру, відлущуючи старі, пошкоджені сонцем поверхневі клітини. Стимулює оновлення шкіри і вироблення колаген, зводячи до мінімуму пігментацію.

Вартість процедури: 1030 грн

Пілінг PRX-T33
Пілінг PRX - T33 PRX-T33 пілінг (італійська косметична компанія WIQOmed) - це нова методика омолодження шкіри без уколів і тривалого періоду реабілітації. Засіб для серединного очищення шкіри обличчя, завдяки унікальній формулі миттєво проникає в глибокі шари дерми, запускаючи активний процес регенерації, при цьому абсолютно не ушкоджує верхній шар шкірного покриву.
Рекомендований курс 4-5 процедур.

Вартість процедури:
Ціна однієї процедури - 2000 грн
Ціна процедури, якщо береться курс - 1850 грн
4 процедури - 7400 грн
5 процедур - 9250 грн
6 процедур - 11100 грн

Освітлюючий пілінг IO PRC
Всесезонні пілінг IO PRC PRO RECREATION COMPLEX IO PRC
УСУВАЄ
- Ознаки старіння шкіри
- Розтяжки
- Рубці
- Пігментні плями
- Пост-акне
- Купероз, гіперкупероз
- Фотостаріння шкіри

Вартість процедури:
Обличчя - 1550 грн
Обличчя, шия, декольте - 2550 грн

Пілінг MBK Plants
Стоимость процедуры:
Лицо - 1500 грн
Holy Land (Ізраїль)*
ABR star (не апаратне мікрошліфування)
ABR Start від Holy Land - це відмінний пілінг, що дає практично миттєвий і при цьому тривалий ефект гладкої, рівної, сяючої і свіжої шкіри. Це засіб ефективно бореться з постакне, ніби ластиком стираючи з лиця будь-які вади, в тому числі мімічні зморшки і капіляри. Також процедура допомагає вирівняти тон шкіри і прибрати жирний блиск, надаючи ефект матовості. Рекомендований курс: 1 раз у 10-14 тижнів, 4-6 процедур.

Вартість процедури: 960 грн
New age control (Супер ліфт)
Комбінований поверхневий пілінг на основі фруктових екстрактів та вітамінів. Сприяє вирівнюванню текстури та кольору шкіри, підвищенню тонусу, поліпшення обмінних процесів шкіри. Рекомендований курс: 1 раз у 10-14 тижнів, 6 процедур.

Вартість процедури: 1120 грн
New age premium peel
В Holy Land Alpha-Beta Retinol Premium Peel – процедура, яка необхідна для поліпшення якості шкіри при її віковій зміні, фотопошкодження, після стресу, а також при гіповітамінозі. До складу пілінгу додатково включені компоненти, що поліпшують синтетичні процеси в шкірі, стимулюють її відновлення і підвищують стійкість до зовнішніх впливів, що в цілому веде до поліпшення якості шкіри. Рекомендований курс: 1 раз у 10-14 тижнів, 4-6 процедур.

Вартість процедури: 600 грн
Атравматична чистка (для різних типів шкіри)
Атравматична чистка обличчя - це процедура очищення шкіри від ороговілого верхнього шару за допомогою спеціальних препаратів Holy Land на основі фруктових кислот. Це самий м'який і дбайливий варіант очищення, який дозволяє очистити шкіру без болю і травмуючої дії. Курс підбирається індивідуально, від 1 разу кожні 3 тижні до 1 разу кожні 3 місяці.

Вартість процедури: 800 грн
Препіл- догляд Holy Land
Передпілінговий догляд призначений для всіх типів шкіри. Його основна мета - підготувати обличчя до подальшого очищення. Процедура добре пом'якшує запалені ділянки на шкірі, знімає біль і набряки. Крім того, ідеально захищає шкіру від подразнення під час очищення і пілінгу.
Передпілінгова підготовка: усуває гіперкератоз, вирівнює поверхню шкіри для рівномірного проникнення подальшого пілінгу.
Рекомендується індивідуально перед основним курсом пілінгів чи інших процедур.

Вартість процедури: 1120 грн
Реабілітація після / між пілінгами
Процедура, яка проводиться через 4-5 днів після пілінгу, з використанням косметики Holy Land. Допомагає скорішому та більш дбайливому відлущуванню шкіри, заспокоює, зволожує та сприяє швидкому відновлюванню шкіри після процедури пілінгу.

Вартість процедури: 425 грн
* У зв'язку з постіно діючими спеціальними пропозиціями, точну ціну можна дізнатись, зателефонувавши за телефонами INjoy BC, а також завантаживши наш додаток.