INJOY BEAUTY COMPLEX
БОТУЛІНОТЕРАПІЯ
Ін'єкції краси - Для усунення мімічних зморшок застосовуються лише сертифіковані медичні препарати.
INjoy Beauty Complex - це простір, де Вас завжди чекають і про Вас піклуються. Висока якість послуг, представляється кваліфікованими і талановитими майстрами. Ми цінуємо ваш час і хочемо бути причетні до вашого щастя.
INJOY BEAUTY COMPLEX
ІН'ЄКЦІЇ КРАСИ
На сьогоднішній день одним з найдієвіших методів позбавлення від різних мімічних зморшок вважається ботулінотерапія, в процесі якої в проблемні ділянки на обличчі вводяться ін'єкційно спеціальні препарати, що містять ботулотоксин типу А. Вони позбавляють м'язи від надмірної напруги і, тим самим, викликають природне розгладження зморшок.
INjoy BC
У клініці «INjoy Beauty Complex» ботулінотерапія проводиться лише за допомогою новітніх сертифікованих препаратів, які добре зарекомендували себе у всьому світі.
Переваги ботулінотерапії
При регулярному проходженні процедури, м'язи звикають до напіврозслабленого стану, завдяки чому звичка активного використання міміки зникає, і глибокі зморшки вже не з'являються.
1
Шкіра розгладжується після першого комплексу уколів
2
Ефект тримається не менше 3 місяців до півроку
3
Шкіра розгладжується після першого комплексу уколів
4
Ефект тримається не менше 3 місяців до півроку
5
Шкіра розгладжується після першого комплексу уколів
6
Ефект тримається не менше 3 місяців до півроку
7
Шкіра розгладжується після першого комплексу уколів
8
Ефект тримається не менше 3 місяців до півроку
Проведення процедури
Процедура, яка займе не більше 40 хвилин, проходить у такому порядку:

1.
Лікар оглядає Вас, візуально виявляє проблеми та уточнює результат, який бажаєте. З урахуванням характеристики зморшок – їх глибини, місця розташування, а також віку, ваших вимог та інших важливих факторів, фахівець оптимальну схему лікування: скільки потрібно ін'єкцій та в якому дозуванні.

2. Шкіра очищається від забруднень та косметики. Коригована зона повинна бути добре продезінфікована. За бажання лікар зробить аплікаційну анестезію – нанесе спеціальний знеболюючий крем.

3. За допомогою спеціального олівця фахывець відзначає проблемні зони та місця майбутніх уколів. Після цього лікар розкриває флакон із препаратом та шприц, набирає засіб у потрібній кількості.

4. У зазначені точки вводиться тонкою інсуліновою голкою препарат. У ході процедури лікар може попросити Вас насупитися, посміхнутися, підняти брови, щоб визначити потрібні точки внесення препарату.

5. Після уколів шкіра повторно обробляється антисептиком.

За добу перед процедурою рекомендується відмовитися від алкоголю, оскільки спиртне може призвести до появи синців та гематом. Напередодні ін'єкцій також небажано приймати антибіотики та активно займатися спортом
Наші спеціалісти
Різніченко
Олена
Геннадіївна
Лікар терматолог трихолог, дерматоонколог, косметолог
Стаж 20 років
Різніченко О.Г. спеціалізується на лікуванні:
- вікових проблем шкіри
- шкіри голови (себорейний дерматит, псоріаз, вогнищева алопеція, нейродерміт, грибкове захворювання (мікози), андрогенетична алопеція)
- акне
- та багато іншого
Також лікар є сертифікованим ін'екціоніст
Діагностує новоутворення на шкірі.
INjoy BC
Тимошенко Марія Олегівна
Лікар дерматолог, косметолог
Стаж 6 років
Лікар-дерматовенеролог і сертифікований косметолог-естетист: "Мій пріоритет - ваша чиста і здорова шкіра, і я точно знаю, що потрібно для цього робити. Завдяки індивідуальному комплексному підходу допоможу обрати процедуру, яка підходить саме Вам. Займаюся ботулінотерапіею, усіма видами доглядових та апаратних косметологічних процедур. Ще я зможу відповісти на всі питання з харчування, способу життя, режиму сну і всьому, що стосується вашого здоров'я. Давайте разом змусимо ваше обличчя сяяти здоров'ям і красою!
INjoy BC
Абрамова Ольга Володимирівна
Лікар дерматолог, косметолог
Стаж 20 років
Має досвід в естетичній медицині більше 20 років. Спеціалізується на вирішенні вікових проблем шкіри обличчя та тіла. Багатий досвід та регулярне підвищення кваліфікації, дозволяє вирішити будь-які проблеми з віковими змінами, завдяки індивідуальному підходу до кожного пацієнта.
INjoy BC
Наші послуги
INjoy BC
ПРАЙС НА ПОСЛУГИ
Full Face
Вартість: 11000 грн

В зону входить все обличчя, включаючи корекцію. Даний пакет є рекомендованим, так як проводячи ботулінотерапію окремих зон обличчя, може виникнути компенсація на інші м'язи, активуваши їх, за разунок виключення попередніх. Проводячи процедуру по пакету "Full face", лікар індивідуально підбере зони, для максимальної ефективності процедури ботулінотерапії.
Підборіддя
Вартість: 700 грн
Корекція овалу + шия
Вартість: 5000 грн
Овал Нефертіті
Вартість: 3300 грн
Зморшки губ "Кисетні зморшки"
Вартість: 1000 грн
Деснева посмішка
Вартість: 1100 грн
ДАО куточки рота
Вартість: 1300 грн
Зона міжбрів'я
Вартість: 2200 грн
Зона лоба (горизонтальна зморшка чола)
Вартість: 1980 грн
Зона очей
Вартість: 1980 грн
INjoy BC
Залишилися ще питання?
Чи бажаєте записатись?
Залиште свої контакти
і наші адміністратори з
Вами зв'яжуться